Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl hamar kötődöm ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar kötődöm ahhoz, akivel ismerkedem?

Figyelt kérdés
Hogy lehet helyesen kezelni ezt a dolgot?
2020. márc. 2. 11:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ismerkedünk? ;)
2020. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugy hogy tudatosan tavolsagot tartasz. Mielott cselekszel, gondolkodsz.


En is ilyen vagyok amugy, ha valaki tetszik, akkor mar az elso randi utan a pasimnak hivnam, de ez nem normalis, szoval tudatosan vissza kell fognom magamat.

2020. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Mert párkapcsolat függő(k) vagy(tok). Tök mindegy, hogy nem is ismeritek, hogy idióta és/vagy féreg, nem számít, az a lényeg, hogy Face-en jól mutat a sok b_zi szelfi, meg a kapcsolatban státusz...


Azonnal kib_sznám azt a nőt, aki 1 hét után szerelmet vallana. Ebből már kinőttem. Talán egyszer majd ti is...


28/F

2020. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

28/f

Ha hozzam is beszelsz, en nem vagyok fent se facebookon, se instan, semmin. Selfiet egyedul az oneletrajzaimhoz csinaltam.

Egyebkent meg, ha nem tudsz kedvesen valaszolni, akkor inkabb ne irjal semmit.

2020. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Miért, szerinted meg akarok pl. neked felelni a válaszommal? Máris leírtad magadról, hogy elvárod, hogy a férfinak ne legyen saját, kozmetikázatlan véleménye, pláne ellened, csak mert p_na van a lábaid között. Sajnálom, senki előtt nem fogom hanyatt b_szni magamat, lehet szokatlan, hogy valaki nem bólogat, de ezt hívják saját személyiségnek. A párkapcsolatfüggőség pedig akkor is vonatkozik rád (de lehet szimpla együgyűség is).
2020. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Ha férfi vagy sem érdekel, most nézem, de tök mindegy. A javát tartom.
2020. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Huuu "kedves" 5-os valaszolo, nem vagy semmi... Ennyit csalodtal, ennyiszer vagtak at, hogy igy gondolod? En kozel vagyok a harminchoz. Szeretek szeretve lenni es viszonozni. Nem gondolom, hogy ez kapcsolatfuggoseg lenne. En kileptem egy rossz kapcsolatbol, jott ket ifjonc utana es nem sokkal kesobb a ferjem, akivel csaladot alapitottunk. A legelso nap mindketten ereztuk, hogy "itt lesz valami", par nappal kesobb szerelmet vallottunk egymasnak. Na bumm... Rohadjunk el es vagjuk fel az ereinket, mert kolcsonosen igy ereztunk? Miert kellene leplezni, jatszadozni es huzni a masik agyat? Vagy szeretunk valakit vagy nem, kesz... Mi szeretjuk es lett is kisbabank. Nem kell s_ggel hozzaallni a dologhoz...
2020. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
19-re húztatok lapot. De majd meglátjuk 5 év múlva, hogy melyikőtök ér haza hamarabb, mint kellene...
2020. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre van kifogasod, hogy eppen miert nem elhet boldog hazassagban egy par? :D Egyaltalan szerinted van ilyen? Mert te nagyon negativ vagy. Neked van viszonyitasi alapod? Hosszabb parkapcsolatban elsz vagy hazas vagy, van gyereked? Vagy eppen szingli vagy es be vagy gubozva a morgos termeszetedbe es amugyis rohadjon el ez a hetfoi nap, ugye? :D
2020. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Ha találgatni akarsz, menj el a lottózóba.

Egyébként én már tudom azt, amit te csak elhessegetsz, hogy ááá, úgyse... :D De-de. Szimpla statisztika, 100-ból hány házasság végződik válással? Kb. a bő fele. A másik fele nem mer elválni, helyette inkább félrekúrogat. Ezek tények.

Sok boldogságot, amíg tart a ti visszaszámlálásotok!

(Nem negatív vagyok, csak realista.)

2020. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!