Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar mikor láttok az utcán egy jó nőt/pasit aki akár néz is titeket és elszalasztjátok az alkalmat?

Figyelt kérdés
Engem még hetekkel később is bosszant az ilyen.
2020. márc. 1. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Mindig van egy nagyobb hal.
2020. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Öööö...nem.
2020. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Inkább csak az ugrik be, hogy biztos valamit elrontottam vagy volt valami kosz a ruhámon vagy bármi ilyesmi és azért figyelt, más oka nem lehetett.
2020. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

De. Ahogy egyszer a Psychology Today-ben megírták, "The regret you feel for not taking an action often lasts longer than the regret you feel from taking action and failing."


Röviden magyarul ha kihagyod azt tovább fogod bánni mintha megpróbálnád és elbénáznád.


Erre akkor jöttem rá igazán mikor egyszer kihagytam egy csajtól egy egyértelmű "csókolj meg" pillanatot. Én meg csak néztem rá és vigyorogtam mint a hülye. A mai napig bánom pedig már lassan egy éve. Mondanom sem kell egyből kiábrándult belőlem. Ne legyél olyan mint a "régi" én.

2020. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert tudom hogy esélyem sincs... :"D

F

2020. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki nézi a másikat akkor rögtön akar is tőle valamit????

Jézusom... pszichológus de gyorsan...

2020. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon zavar. Inkább oda kéne menni, és azt mondani, hogy Szia, de az ember ugye nem tudja pontosan. Nekem is megtetszik valaki, akkor nem rohanom le, mert az esetek 80%-ban kapcsolatban van, és nem akar semmit sem. Legalábbis 40 körül.
2020. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor eszembe jut a mo.-i válások aránya, és már meg is nyugodtam.
2020. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!