Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év feletti lányok! Lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti lányok! Lennétek egy fiúnak az első barátnője?

Figyelt kérdés
Sok lánynál ez kizáró tényező úgy tudom. Szerintem rendes vagyok, csak a csajozáshoz egy kicsit sem értek. Túl komolyan veszem a lányokat, meg az egész ismerkedést.
2020. márc. 1. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem ez befolyásolná a döntésemet, hogy tapasztalt vagy tapasztalatlan.

21/L

2020. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha a húszas éveid elején jársz, én csak örülnék neki. Később, amikor már családot alapítanék, de attól kell félnem, hogy nem élted ki magad, akkor már kevésbé, de nem ezen múlna.
2020. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

"Sok lánynál ez kizáró tényező úgy tudom."


És azt mégis honnan tudod a srácról, hogy te leszel neki az első?

2020. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem a tapasztalathiany miatt nem tudsz/tudtal baratnot talalni, hanem azert, mert nem vagy jokepu, es egy no legfeljebb azert orulne ha o lenne az elso mert akkor konnyebben tud manipulalni szexszel.
2020. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem úgy kellet volna feltenni a kérdést, hogy "kedves fiatal lányok lennétek-e egy 4
2020. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

#4 vagyok, bocsi az előbb félbe maradt a válasz, mert megvadult a gépem. Ciki.


Tehát amit akartam, nem úgy kellet volna feltenni a kérdést, hogy "kedves fiatal lányok lennétek-e egy 40 éves szűz férfinak az első barátnője"?

2020. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!