Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek nem okoz gondot az ha ő az első barátnője egy fiúnak?

Figyelt kérdés

20 év körüli lányokra gondolok.

Neked volt már kapcsolatod?


2019. júl. 20. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van, különben egyik fiúnak se lenne soha barátnője.

20 év körüli lányokra én is szoktam gondolni.

Volt már kapcsolatom.

2019. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott gondot, nekem is első kapcsolatom volt. Viszont pont ebből kifolyólag nem működött, nem tudtunk rendesen kommunikálni bizonyos dolgokkal kapcsolatban. Ezért tanultam meg, hogy ez baromi fontos, és az új kapcsolatomban már mindent igyekszek megbeszélni, főleg, ha később még nagyobb probléma lehet belőle. Szóval a tapasztalat hiánya lehet esetleg probléma ilyen esetekben, de minden kapcsolatban lesz úgyis valami új kihívás, amire nem tudsz előre felkészülni. A mostani barátom is azt állította, hogy én vagyok az első komoly kapcsolata, de utána kiderült, hogy ez nem teljesen igaz, mert előtte is voltak, akiknek udvarolt, de nem feküdtek le, stb., minden esetre vele eddig működik, de persze ez minden esetben sok mindentől függ, pl. érettség, milyen helyzetek adódnak, stb.
2019. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!