Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki lenne az első barátnője egy 23 éves férfinak?

Figyelt kérdés

Vagy ennyi idősen már jobb ha feladom az ismerkedést? Senki nem gondolná hogy nem volt még. Viszont a tapasztalatlanságom miatt volt aki elutasított. Elég rossz érzés volt, mert attól még én is ugyan úgy szeretném mint akinek már volt 5 barátnője, vagy lehet legjobban szeretném.

Jah és az engem nem zavarna hogy csak egy nő lenne egész életemben.


2019. jún. 5. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs ezzel. Nekem volt pár kapcsolatom, de abszolút nem zavar, ha valaki ennyi idősen még tapasztalatlan. Persze az a fontos, hogy legyél nyitott és ne feszülj rá arra, hogy a másik mit gondolhat rólad emiatt.

22l

2019. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz nagyon az az igazság. A mai lányokat ez taszítja nagyon, így lehet jobb hazudni róla. Ha meg korán mész el, kitalálhatsz bármilyen kifogást.
2019. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten imponal egy tapasztalatlan pasi vagy akinek nagyon kevés bnője volt :-D

Mondjuk nem is lepedőakrobatát keresek hanem aki képes érezni es nem szexuális tárgyként kezeli a nőket.

2019. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem hazudsz róla? 21 éves koromig voltam szűz. A lány, akivel voltam, sosem tudta meg hogy az voltam és ő vette el nekem. Igaz hamar elmentem (kb 5 perc után) a legelsőnél, de aznap este 3-szor csináltuk.


(Sok csaj amúgy is hozzá van szokva a korán elmenő férfiakhoz, mert sajnos ezt sok férfi is csinálja, aki már nem szűz.)

2019. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as

Akkor ezt az oldalt neked találták ki. Itt minden pasi ilyen, úgyhogy itt keresgethetsz.

2019. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első barátnőt keresel, vagy társat egy életre?
2019. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!