Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek féltékeny vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny vagy mi a problémája? (Nők/lányok válasza előnyben. )

Figyelt kérdés

Lehet, hogy jobban illene a tini rovatba, de kérlek nézzétek el. Eléggé komolytalan a téma, tehát aki nem bírja akkor ne is olvassa tovább.


Férfi vagyok és ismerkedés céljából regisztráltam a tinderre. 1 nap alatt már van benne "sikerélményem", jó leírás és képek.


Van egy lány barátom, már 7-8 éve ismerem. Az elején Ő vonzódott hozzám, ezt direktbe nem mondta ki.

Van párja akibe egyébként nem szerelmes, kizárólag jól elvannak egymás mellett.


Egy ismerőse megtalált engem tinderen, továbbította a számára az infót. Megkeresett a barátom, elküldte nekem ezeket a screenshotokat, viccesre fogtam és válaszként mondtam azt, hogy "húú ki ez a jó pali, mindjárt írok neki".


Mert mit lehet erre mondani? Maximum annyit, hogy "és?"


Megkérdeztem tőle, hogy igazából most ennek mi értelme volt, hogy elküldte nekem, nyilván tudok arról, hogy használom...:D erre nem mondott semmit.


Egyébként sokat keres, én is Őt és szeret velem találkozni, jókat szoktunk együtt hülyéskedni is egymás társaságában. Többet lát bele a dologba, mint barátság? Tudja azt, hogy részemről más nem lehet.


Volt megbeszélve egy találkozónk is, de ezt le kellett mondanom, mert elutaztam, tökre fel is volt háborodva, amit nem is tudtam hova tenni. Ő hívott egyébként, de halasztotta mindig, mert nem volt ideje és amikor éppen sikerült rendezni a dolgait és tudtunk volna találkozni akkor nekem emiatt nem lett jó.


Én látok bele többet?


2020. márc. 1. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hm.. jó volt végigolvasni a válaszokat és a kérdező kommentjét is.. Bizonyos szinten a saját életemmel is párhuzamba húztam.


Egyébként kérdező: az a legviccesebb, hogy simán, rögtön, spontán a legegyzerűbb az ilyen játszma-szitukban rákérdezni azonnal ( pl a screenshot),hogy :

"Mi van, miért küldöd ezeket nekem? Bejövök, vagy mi?"


Én azt vettem észre, hogy sok kérdést pont azért nem merünk feltenni, mert be vagyunk vonódva, és nem merjük feltenni. pedig rohadt egyszerű kérdések ezek.


Másrészt persze, a másik vagy őszintén válaszol, vagy többnyire nem, de sokmindent le lehet szűrni a reakción..

Nekem is van egy oylan személy az életembe, aki sose mutatta ki nyíltan mit is szeretne, sőt.., azt hittem csak játszik.. Mivel én az elején leszögeztem egyenesen, ahogy #4-es is írta, hogy nem akarok többet ( én sem akarok hitegetni), ő is így viselkedett..


Aztán úgy látszik ez csak miattam volt, valójában volt ott több is végig valószínűleg.. Most mert csak nyílt lenni. De sosem értettem ezeket az önszivatásokat..

Én pl ilyenkor ezerrel távolságot tartottam, magam miatt is.

2020. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!