Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Féltékeny a barátnőm a páromra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a barátnőm a páromra?

Figyelt kérdés
Három éve lassan,hogy van egy barátnőm.Nyáron pedig összeismerkedtem a neten egy sráccal egymásba szeretünk elkezdtünk járni. Mind a ketten messze laknak tőlem így elsősorban neten tartom mindkettővel a kapcsolatot.A barátnőmmel még nem találkoztam személyesen a párommal pedig már igen. A párommal telefonon is sokat beszélek a barátnőmmel pedig nem. A barátnőm amikor megtudta,hogy a párommal találkozgatok illetve telefonálok totálisan kiakadt.Számon kért,hogy mi az,hogy én nem vele nem találkozok meg nem hívom és a páromat miért hívom és miért találkozok vele. Nos azért van az,hogy a barátnőmet nem hívom és nem is akarok vele találkozni mivel egyfolytában magáról beszél ami velem történik az nem érdekli mindig csak magával van elfoglalva. Elvárná,hogy olyan kapcsolatom legyen vele mint a párommal. Elkezdett a párom ellen hangolni persze kicsi sikerrel. Szerintetek is féltékeny a páromra?

2019. okt. 9. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
És te fiú vagy vagy lány?
2019. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok akinek a barátnője féltékeny szerintem a páromra.
2019. okt. 9. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, féltékeny.
2019. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt igen, féltékeny de másrészt ausztráliai a barátnőd? 3 éve barátnődnek tartod de még nem is láttad? Azért 3 év alatt szinte a világon bárhová el lehet 1x jutni ha már van ott egy közelálló személy.
2019. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lett volna lehetőségem arra,hogy lássam de lemondtam mert nem akartam hallgatni azt,hogy folyamatosan magáról beszél.(:
2019. okt. 9. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te, mi a barátság?
2019. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A barátság szerintem arról szól,hogy meghallgassuk egymást és nem csak önző módon magunkról beszéljünk.(:
2019. okt. 9. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én romániai netes barátnőm is ezt csinálta. Előző párommal össze is vesztünk emiatt, utána meg ezért vele. Nem beszéltem vele egy hónapig. Mostaninál teljesen kifordult magából, kénytelen voltam végleg megszakítani vele emiatt a kapcsolatot. Lassan egy éve ennek.

Faszozta a pasimat... Találkozni természetesen szerettem volna vele, de ezt nehéz volt összehangolni, ő az apukáját ápolja, én nem dolgoztam ekkor... Hisztizett, ha csak pár órát nem írtam neki, jó, igaz, mikor szingli voltam, napi szinten több órát írkáltunk... Nem értette meg, hogy itt is lettek haverjaim, s volt, hogy megittam velük pár italt, s nem tudtam mindig rögtön válaszolni. Én szerettem, de ahányszor összekaptunk, mindig a párom ellen uszított. Mikor terhes lettem, pont volt egy vitának emiatt, erre azt írta neki csináltasson apaságit, mert egy szajha vagyok.

Sajnálom, hogy így alakult, de ezt már nem bocsáthattam meg. Mentegette magát, hogy a párja írt, de ez 100%,hogy kamu volt.

Még mindig gondolkodom, hogy megkeressem, de egyszer elcseszte az esélyét... Pedig hiányzik, vele mindig megbeszélhettem mindent :(

2019. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7: tehát ez a csaj nem a barátnőd.
2019. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!