Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki féltékeny a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki féltékeny a páromra szerintetek is kiakasztó?

Figyelt kérdés
Azzal szeretném kezdeni hogy 19 évesek vagyunk másfél éve vagyunk együtt. Mi egy nagyon szép pár vagyunk mivel rám mindenki azt mondja hogy mennyire szép vagyok őt pedig mindenki nagyon helyesnek tartja de ebből adódóan voltak már kellemetlen helyzetek mivel mindenki féltékeny ránk. Az utcán megbámulnak a sulimba az állítólags barátnőim féltékeny és mindenbe próbűlnak belekötni vele kapcsolatban. Emellett ő nagyon szeret engem mindig ajándékokat vesz nekem nagyon figyelmes és menő én megértem hogy féltékenyek na de ez már túlzás, hogy nem tudják magukban tartani.
2015. aug. 1. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Te meg azt nem tudod magadban tartani, hogy milyen marhára elégedett vagy mindezzel.
2015. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt irom,de azon kívül hogy fényezed magatokat a kérdésnek se sok értelmét látom!
2015. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:

Minket ez speciel nem akaszt ki. Nyugodj le szépen, ha idővel ez nem csendesedik le, a barátod úgyis elhagy valakiért.

További szép estét!

25/F

2015. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok eszed nincs,jöhet a következő kérdés.
2015. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!