Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erdekli az exe vagy en vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekli az exe vagy en vagyok tul feltekeny?

Figyelt kérdés

Parommal lassan 1eve jarunk. Egyutt is elunk.

Nem tartja egyik exevel sem a kapcsolatot, sit nem is iamerosei kozossegin sem.


De volt paromnak par beszolasa ami fajt.

1. Nyaratunk es melletunk egy par smarolt a vizben,erre a parom kerdezi a velemenyemet a viben szexelesrol.

Mindom,nekem meg nem volt ilyen,kerdezem hogy o csinalta.e mar

Mondja hogy persze,na faggattam hogy kivrl mikor erre valaszolt ra hogy az exevel a medenceben,hat ezen megsertodtem...


A masik hazajovunk a nyaralasbol,monfom milyen lelakott a kornyek pedig itt lakunk.

Erre ilyetszol. ,,pedig ez meg nem is (itt mondta a telepules nevet ahol az emlitett exevel lakott) az meg putrisabb

kornyek,,

Erre gybol arra gondoltam hogy megint az exere gondolt?


Nem beszelnek amugy,meg utalja a not.... Csak 3evig jartak...

Amugy kerdeztem hogy vele boldogabb volt.e ,mondta hofy nem csak o kevesebbet balhezott mint en


2015. júl. 11. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A rohadt szemétláda, még van pofája őszintének lenni!

Szokták mondani, hogy ne kérdezz, ha nem akarod tudni a választ - ebben van valami.

2015. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
de mi az istent mondjon ha vele szexelt csak medencében? :D mekkora egy hisztérika lehetsz
2015. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 2-es válaszolónak. Most mit kell megsértődni? Te kérdezted, hogy kivel csinálta vízben, ő csak válaszolt rá normálisan. Most azt a választ vártad, hogy egyedül csinálta?

Őszintén, te se lehetsz ennyire buta, hogy emiatt kivágod a hisztit.

Meg a másik, attól mert még egy példát felhozott, ezért nem kéne így viselkedned.


Ha boldog a kapcsolatotok és minden oké, akkor minek csinálod feleslegesen a balhét egy egyszerű válaszból? Vigyázz, a féltékenység megöli a kapcsolatot. A féltékenység pedig önbizalomhiányból ered és abból, hogy nem bízol meg a másikban.

Ha minden pitiáner dolog miatt, ami kapcsolódik az exéhez, megsértődsz, akkor a végén ott fog hagyni téged a srác, mert nem lehet veled őszintén bármiről beszélni megsértődés nélkül.


A pasim is szokott egy-két dolog mondani, ami az exeihez kapcsolódik, és, de velem van már több mint 2 éve, és nem velük. A történeteiből meg csak tanulhatok, hogy pl. mi az, amit én ne kövessek el.


Ha meg beképzeled, hogy már megint az exe van a fejében, akkor úgyszintén közelíteni fogsz a szakítás pillanatához, mert iszonyatosan féltékeny vagy és nem bízol a pasidban, hogy téged szeret.

2015. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen te reagálod túl.Ha nem veszel vissza,tönkremehet a kapcsolatod.Gondolkodj el rajta,hogy te hoztad fel a témát először,másodszor meg csak a párod megállapított egy tényt,amibe nem kellett volna mást beleképzelned.
2015. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!