Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékeny, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny, ha nem érdekli? FONTOS!

Figyelt kérdés

A barátom és én is járunk edzeni konditerembe, de ő nem ugyanabba a terembe. Mostanában feszegettem neki a témát, hogy mi lenne ha 1 terembe járnék vele, de ő egyből leterelt, hogy csak magára tud figyelni olyankor stb. Sok ismerősöm,mondta, hogy szerinte ez baromság, és ha tehetnék a barátnőjükkel járnának edzeni, mert nincs szebb dolog annál, hogy amit szeretsz azzal csinálod akit szeretsz. A terembe ahova járok van 1 srác akit régóta ismerek és még a barátom előtt elcsattant 1 csók de semmi komoly nem volt, és tiszteletben tartjuk egymást, és csak segít nekem a teremben. Amikor elmondtam ezt a barátomnak teljesen kiakadt elkezdett velem ordibálni, hogy képzelem ezt, miközben azt mondta, hogy akárkivel edzhetek, ő nem foglalkozik vele, sőt nem is érdekli. És most én vagyok a köcsög és a szemét amiért őszinte voltam hozzá. Mit tegyek? hogyan magyarázhatnám el neki, hogy ne legyen féltékeny vagy akár járjunk együtt edzeni ?

17/ L


2012. márc. 6. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
mert hazudik félénk és igen is érdekli!
2012. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kössz, ez igazán hasznos válasz volt !
2012. márc. 6. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:

1) nem akar a nap 24 órájában látni, ez még egészséges is

2) az nem normális, hogy egyáltalán beszélsz azzal a sráccal, akihez "volt közöd" mert csak idő kérdése, hogy bepróbálkozzon (és ne akard megmagyarázni, hogy nem így van, mert ennyire azért ismerem magunkat....)


A megoldást az jelentené, ha eljárnál egy másik terembe, ahol nincs ott az a másik srác, de a barátod sem!

2012. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vok!!


Ennyi a válasz! Ezt nem kell túlbonyolítani!

2012. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kimondta, hogy a nap 24-órájába legyen velem ?és ki segít edzeni akkor?
2012. márc. 6. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnap ugyan erre a kérdésre nem kaptál elég kielégítő válaszokat anyukám ?
2012. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!