Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek féltékeny vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny vagy mi a problémája? (Nők/lányok válasza előnyben. )

Figyelt kérdés

Lehet, hogy jobban illene a tini rovatba, de kérlek nézzétek el. Eléggé komolytalan a téma, tehát aki nem bírja akkor ne is olvassa tovább.


Férfi vagyok és ismerkedés céljából regisztráltam a tinderre. 1 nap alatt már van benne "sikerélményem", jó leírás és képek.


Van egy lány barátom, már 7-8 éve ismerem. Az elején Ő vonzódott hozzám, ezt direktbe nem mondta ki.

Van párja akibe egyébként nem szerelmes, kizárólag jól elvannak egymás mellett.


Egy ismerőse megtalált engem tinderen, továbbította a számára az infót. Megkeresett a barátom, elküldte nekem ezeket a screenshotokat, viccesre fogtam és válaszként mondtam azt, hogy "húú ki ez a jó pali, mindjárt írok neki".


Mert mit lehet erre mondani? Maximum annyit, hogy "és?"


Megkérdeztem tőle, hogy igazából most ennek mi értelme volt, hogy elküldte nekem, nyilván tudok arról, hogy használom...:D erre nem mondott semmit.


Egyébként sokat keres, én is Őt és szeret velem találkozni, jókat szoktunk együtt hülyéskedni is egymás társaságában. Többet lát bele a dologba, mint barátság? Tudja azt, hogy részemről más nem lehet.


Volt megbeszélve egy találkozónk is, de ezt le kellett mondanom, mert elutaztam, tökre fel is volt háborodva, amit nem is tudtam hova tenni. Ő hívott egyébként, de halasztotta mindig, mert nem volt ideje és amikor éppen sikerült rendezni a dolgait és tudtunk volna találkozni akkor nekem emiatt nem lett jó.


Én látok bele többet?


2020. márc. 1. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van kapcsolatban amúgy?


Nehéz ennyiből leszűrni, lehet féltékenység is benne akár, igen.

2020. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
6-7 hónapja van kapcsolatban, ilyenkor még az erős szerelem az tart általában, de itt egyátalán nem is volt szerelemről szó.
2020. márc. 1. 16:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kevés ennyi információ. Nem mondom, hogy biztosan nem féltékeny, mert nem ismerem, de ha az, akkor az meg fog nyilvánulni másban.
2020. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a képlet te magad adtál rá választ.


"Az elején Ő vonzódott hozzám, ezt direktbe nem mondta ki."


Szerinted csak az elején?


Nyilván azért nem mondta ki, mert te barátzónába soroltad a polc aljára, ahol le volt értékelve. Ennyi!


Csak nem értem, hogy ha te tudtad, hogy szerelmes beléd, akkor miért kínoztad barátsággal? És ezt most értsd jól, és ne kombinálj! De írok egy fiktív példát!


Mármint nem tudom, én ha tudom, vagy később jövök rá hogy az illető szerelmes belém, de én nem, akkor egyrészt nem vesztegetem az idejét, másrészt megbeszélem vele, hogy az ő érdekében jobb ha nem erőltetjük ezt a barátság opciót, mert kérdés, ha nekem lesz párkapcsolatom, ami nem csak úgy van, hanem szerelem, akkor ő hogy tudja ezt lelkileg feldolgozni.


Én nagyon szomorú lennék, ha valaki miattam nem tudna lelkileg nyitni senki felé.


Nem tudom érted-e hogy mit írok!

2020. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Screenshot dolog nagyon gatlastalan volt. Ha te nem felrelepsz amugy, de meg akkor is...

Szerintem a ferfiakra is jellemzo birtoklasi feltekenyseg. Elvar teged a fennallo viszonyban.

Nagyon onzo, es destruktiv a te eletedre nezve.

2020. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elnezest, elozo. A lenyeget nem lattam. Bocs. Igen, ha igazabol teged akart, mas a tortenet. Jozan esszel nezve semmi alapja szamonkerni, de en se tudom, mit tennek. Hosszu platoi szerelmek jellemzik az eletem.
2020. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy elküldeni neked a barátnőjével folytatott magán chat screenshot-ját egyrészt nagyon necc, mivel sérti a jogaidat, amúgy egyből írtam volna neki, hogy GDPR, ezért fel is jelenthetted volna, másrészt ha jószándékból akart jelezni, mert nem tudott róla, hogy te elkezdtél társkeresőzni, csak tudni akarta, hogy te vagy-e, mert vannak olyan ocsmány emberek, akik más nevében csinálnak profilt, és lehet nem tudta, hogy ezt hogy tálalja, hogy ne legyen félreértés.


De alapvetően turkálni a másik személyes terében anélkül, hogy a másik nem tudja, vagy nem kérte a segítségét az illetőnek, úgy nagyon, de nagyon de nagyon necc!


Megkérdeztem volna először is hogy ezt miért csinálja, és ha olvasható a levelében, hogy nem azért, mert azt hitte valaki a nevemben regisztrált a társkeresőre, akkor bizony nagyon kiosztottam volna, sőt fel is jelentettem volna, hogy a magán beszélgetéseimet csak úgy világgá kürtöli. Milyen alapon, nyilván ha vele csinálnák ezt akkor már hisztizne!


Csak hogy kiegészítsem amit írtam. Ha nem a jó szándék volt emögött a dolog mögött, akkor jobb ha elkezdesz nagyon óvatos lenni vele, hiszen aki ilyet csinál, azt a féltékenység nagyon csúnya dolgokra is késztetheti. Pl. szabotálja a randid és ilyesmi!


Ezért írtam, hogy kérdés, hogy mennyire tudja majd elfogadni, hogy te neked majd lesz párod akit szeretsz!


Ismered jól? Vagy mégsem?

2020. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es és 7-es voltam!
2020. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#4


A szerelem és a vonzódás között eléggé nagy a különbség. Vonzódáskor olyan tulajdonságokkal látja el a másik személyt a vonzódó személy amelyek nem valósak. Miután megismerik egymást azt követően, hogy kiderulnek a valós tulajdonságok és nem egy ideálként ábrázolja magában a másik személyt, meglátja a pozitív tulajdonságok mellett a negatív tulajdonságait a másiknak, na amennyiben ez megvan akkor az a szerelem.

Egy felületes ismeretségből, kezdeti szakaszban vonzódás van maximum ,szerelem nem.


Ezért írtam, hogy vonzódott hozzám, korábban biztos, ha 7-8 év után még mindig ideálként látna, hát akkor ott nagyon nagy baj van.



#7


Ismerem-e jól?


Mindenki tud újdonságokat mutatni. Akiről azt hinné az ember, hogy "na Ő aztán biztosan nem lenne képes ezt megtenni" na ilyen egyátalán nincsen! Óriási hatással van az emberre a környezete és a környezetéből kapott ingerek olyan irányba is tudják terelni az ember viselkedését, amit egyébként nem tenne meg. Nem véletlenül van a pszichológiának egy ága erre kiépülve. (szociálpszichológia)


Tudom azt, hogy tud aljas lenni és bosszúálló bizonyos helyzetekben, amennyiben velejéig romlott lenne, egyátalán nem barátkoznék vele.


De remek volt a kérdés, mert átgondoltam ezt, mérlegelni fogok még magamban.


Mindenesetre, ha valami olyan újat mondtam volna a reakcióimban, ami átírja a válaszod akkor írj nyugodtan.

2020. márc. 3. 15:24
 10/11 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy mivel csak feltételezem azt, hogy vonzódott hozzám, azért csak feltételezés, hiába tudtam biztosra, ha nincsen kimondva akkor nem lehet úgy kezelni témaként, hogy márpedig ez így van. Mit csinálhattam volna? "Figyelj tudom, hogy szerelmes vagy belém, tehát soknak érzem a barátságot" erre majd nyilván azt fogja mondani, hogy "igen szerelmes vagyok beléd, legyen így". Nyilván nem!


8 évvel ezelőtt én még lelkileg is gyerek/tini voltam, nem láttam így ezeket a folyamatokat, mint ma.

2020. márc. 3. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!