Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeken a problemakon tullepve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeken a problemakon tullepve hogyan tudnek nyitni fele?

Figyelt kérdés

18 eves korom ota kulon eltem, majd edesanyam halala utan visszakoltoztem edesapamhoz, aki nyugdijas, egyedul lelkileg, es anyagilag is rossz helyzetbe kerult.

Sajnos apam haza finoman fogalmazva sem luxuspalota: 100 eves linoleum, lemoshato tapeta, 40 eves rozoga butorok stb. Amit tudtam pl. haztartasi nagygepeket, kicsereltem sajat penzbol, de a hazra nem szivesen koltenek. (apam lassan 80, en pedig nem itt tervezem a jovomet) Emelle, apam eleg igenytelen. En igyekszem rendet tartani, de kb. szelmalom harc.


Most van egy ferfi, akivel nincs kimondva, hogy ismerkedunk, de erezhetoen kozeledunk egymashoz. Napi szinten talalkozunk (a munkahelyeink egymas mellett vannak) felorat-orat beszelgetunk, neha chatelunk. Felajanlotta ketszer, hogy hazavisz stb de a korulmenyeim miatt nem "mertem" elfogadni. Nagyon frusztral a dolog.


Fergiak, titeket zavarna ez? Hogy kommunikaljam le jol a helyzetemet?


2020. márc. 1. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Végül is többet törődsz vele még így is, mint a többség, aki ilyenkor már csak beb🤭szná egy öregek otthonába. Szóval lehet csúnya a lakhelyed, de mellette vagy apudnak, és ez szerintem jó pont is lehet. Nem mindenkinél persze. Mert ha olyan a pasi, aki gyűlöli a szüleit, ilyen mintái vannak, akkor ő lehet szintén bedobná a helyedben apucit az otthonba.
2020. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A férfiak nem nők. Minket nem érdekel a másik keresete, lakása, autója, stb.
2020. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kommunikálnám, hogy elmondanám mi a helyzet és ha nem akar azon a helyen találkozni velem, akkor keresnék másik helyet, ahol építhetném a kapcsolatomat. Ebben szerintem nem kell szégyenlősködni, ha szeret téged, nem lesz gond. Volt már nekem is ilyen, nem volt vele probléma, akit meg zavart, azzal gyorsan szétmentünk. Ha nem akarod az apukádat ápolni, akkor meg keress rá megoldást.
2020. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki mi a helyzet nyíltan és ha nem zavarja akkor tovább tudsz vele lépni, biztos nagy gátlást okoz ez neked, de hidd el hamarabb túl jutsz rajta. Kiderül mit gondol hogy vélekedik az egészről. Ha már komolyabb lesz a dolog és akkor derűl ki sokkal rosszabb lesz az a része ha ez neki nem tetszik.
2020. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha felkészíted rá egy kicsit, de ha normális férfi, akkor nem fogja érdekelni.
2020. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!