Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az önbizalom hiányon és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalom hiányon és az önértékelési problémákon hogyan lehetne javítani?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon egyáltalán nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is nagyon nagy bajok vannak. Abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy hogyan változtathatnék rajtuk?

2017. dec. 30. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakszervizben!
2017. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt tudod, h ez mi miatt van? Mennyi idős vagy? Fiú, lány?


Sokszor megoldás jelent egy barát/barátnő.

Van valakid? Ha van ő segít valamelyest?

2017. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos nem tudom,hogy mi miatt van. 19 éves fiú vagyok.


Nincsen barátnőm mert ha meglátok egy olyan lányt aki szimpatikus nekem rögtön az jut az eszembe,hogy mit is akarok én tőle nem vagyunk egy világ. Mit is akarhat egy magamfajta.

2017. dec. 30. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Van már rá ezernyi könyv, hanganyag, előadás, online kurzus, tanfolyam, szakember stb.
2017. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb módszer az, hogy - az alapvető erkölcsi törvényeket leszámítva - egyáltalán nem hagyatkozol a külvilágra önmagad megítélésében.
2017. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy nő segíthetne az önbizalomhiányodon, de ha nem vagy magabiztos nőd sem nagyon lesz. Patt helyzet haver!
2017. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Bocs, de ha valaki kívülről jövő biztatáson / megerősítésen kívül másra nem hajlandó hagyatkozni, az már régen rossz. Aki szerint ennek hiányában véget is ér a történet, az egyszerűen baromi lusta, és onnantól kezdve semmi sajnálnivaló nincs rajta.
2017. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!