Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is teljesen kiábrándult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is teljesen kiábrándult a nőkből?

Figyelt kérdés

Valaha társra és családra vágytam, de 30 éves koromra eljutottam oda, hogy én már egyáltalán nem töröm ezért magam. Sőt, egyre inkább tartom fárasztónak, idegesítőnek a nőket. Társkeresőn végigtekerem a "kínálatot", és míg évekkel ezelőtt bőven találtam olyat, akire kíváncsi voltam, és adott esetben lelkesedni tudtam, ma már rezignáltam tovább lapozom a "legjobb" nőket is.

Semmi esélyét nem látom, hogy valaha találjak olyat, akivel leélném az egész életem, akire társként tudnék tekinteni. Úgyhogy berendeztem így az életem, és igazából nem érdekel az egész. Van pár nő, akivel aktuálisan eljátszadozok, és ha nem vagyok fáradt és nyűgös, akkor át is jöhetnek hozzám, de igazából engem az sem érdekel, ha épp nem jönnek.


2020. febr. 29. 19:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
#9 miért kell ilyen kamusztorival hülyíteni minket??
2020. febr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#10


Ó, szóval ahhoz egyetemi doktori kell, hogy a másikkal tudj kommunikálni, szeretni, tisztelni kitartani mellette?

2020. febr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Jelneleg így vagyok vele, de nem hiszem, hogy ez örökké tart majd. Lehet pár év és teljesen máshogy gondolom, vagy éppen ha találkozok valaki olyannal akiért megi majd odatenni magam, akkor is nyilván változik a hozzáállásom. Szerintem nem érdemes kiindulni a jelnlegi állapotokból. Nem tudhatod mi lesz 10 év múlva, jövőre, de még azt sem, hogy holnap mi fog törnénni.
2020. febr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%

13-as.

Ha eddig nem jött össze soha, mint pl nekem, akkor miben kellene hinni? mi fog változni, ha a nők eddig is elkerültek? semmi.

10 év, vagy 20 év múlva sem lesz más az arcformám, és a felépítése, és a genetikám sem fog magától megváltozni.

28/F

2020. febr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Változz akkor. Nem feltélten magadat (bár az sem utolsó dolog), hanem lehet az is elég, ha mondjuk elköltözöl, eljársz msáhova mint eddig, más társaságot keresel stb.
2020. márc. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%

#4


A "férfiakról" szóról-szóra ugyanezt gondolom. Dugáson kívül semmire sem jók, némelyik még arra sem.

2020. márc. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
+1 a 16-osnak, hasonlóan gondolkodom a férfiakról.
2020. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

9-es miért kamuzna? Én több ilyet is látok a környezetemben. Elképesztő, ha kamunak gondoljátok azt, hogy két fiatal normálisan, szeretetben, igényesen él, egymást építik, segítik, szeretik. Most komolyan, ez olyan nagy dolog?

Vagy csak a gyk-s lúzereknek?

2020. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok :) Csak fiatalabban. Hiába fejleszted magad, én már leraktam a dohányzástól kezdve, elkezdtem sporoltni, tanulni, van jó munkám. Szerinted érdekli őket? Jó az igaz, hogy eddig interneten ismerkedtem az meg egy nagy szemétrakás. De komolyan manapság hol ismerkedsz?
2020. márc. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!