Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van/ volt valaki úgy, hogy...

Van/ volt valaki úgy, hogy teljesen kiábrándult az életből, nem örült semminek, és kb "állásában" ment tönkre? Elmeséli?

Figyelt kérdés

Én sajnos tettem egy rossz döntést (kihagytam 2 évet egyetem előtt, idén megyek), de munkanélküliség, csalódások és egy balesetem volt, ami az egész 2017-es évemet kitörölte az életemből. Kiesett egy évem, és olyan vagyok mint egy zombi.


Azóta lett munkahelyem meg próbálom magam összekaparni, de annyira üres vagyok, hogy már fáj. Pszichés tüneteim vannak, meg folyamatos pánikrohamaim, meg mintha kiesnék a térből és időből.


Valaki volt hasonló kiábrándult életszakaszban?

Mi a gyógyszer?



2018. jan. 21. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen életszakasza szerintem gyakorlatilag minden emberi lény ezen a bolygón.. Kérdés, hogy az adott személy ebből ki is tud-e jönni vagy benne marad évekig. Nekem is nagyon-nagyon hosszú idő volt "összekaparnom" magam, de még a mai napig is csinálom.
2018. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hosszú sztori leírni,vagy csak az én megfogalmazásom miatt sok a rizsa,de ha vhol akarsz dumálni sztem elmeselhetem
2018. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egy évem volt ilyen. Nagyon komoly lelki trauma ért, nem mentem szakemberhez és több évem ment el mondhatni a semmire.
2018. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Többször is voltam és most újra belekerültem.A megoldást nekem mindig az hozta ,amikor talàltam egy új hosszútávú célt pl.amikor 2éves okj-t csináltam addig normalizálódott az életem ,és örültem hogy elterveztem valamit és megtettem,ez jót tesz az önbecsülésnek.Viszont most sem a magánéletben sem a munkàban nem érzem jól magam,toporgok,stresszelek,nekem is vannak pánikrohamaim,és erős gyógyszert szedek,nem élvezek semmit,nincs kedvem azokhoz a dolgokhoz sem amiket eddig szerettem és mindig csak tépelődök mi lett volna ha.Engem az előre kigondolt biztonságos célok tesznek boldoggá,hogy azt érezzem jó úton haladok és akkor vagyok kiegyensúlyozott ha a cél(ok)hoz teszem nap mint nap a kisebb nagyobb lèpéseket,de jelenleg eléggé kiábrándult vagyok és én is csak keresek valami kapaszkodót.
2018. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én már kapaszkodót se találok.

Meg az új munkahelyemen is úgy kezdték, hogy falhoz lettünk állítva, meg megfenyegetve, hogyha em dolgozunk kirúgnak minket. Pedig nem is csináltam semmit.

Nekem már elegem van.


Egyetemista szeretnék lenni.

2018. jan. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!