Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz ennyire megszépít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz ennyire megszépít egy embert?

Figyelt kérdés

Rokonomról van szó. 33 éves koráig nője sem volt, tényleg nem! Már azt hittük titkon meleg. Nem egy jó külsejű és elég tutyimutyi volt. Akkor összejött egy 2 gyerekes házisárkány nővel. Ezt nem csak én mondom, rendszeresen hívták ki a szomszédok a rendőrséget, úgy ordibált minden miatt a nő. Elvette feleségül, lett gyerek. A csaj külsőleg olyan, hogy valaha 20 évesen jól nézett ki, de súlyosan elhízott mára.

Közben a rokonomnak lett egy nagyon jó munkahelye, álomfizetéssel. Csak néztünk mint a moziban, örültünk hogy így összejöttek neki az anyagiak. Építettek egy házat és még vett 2 lakást is Pesten amit kiadott. A nő nem változott, csak követelőzött tovább (autót akart magának, saját fodrászatot)

A pénz hatására tök megváltozott a srác! Addig kettőt nem mert szólni, zavarban volt, most meg már én vagyok zavarban ha beszélnem kell vele, olyan nagystílű és magabiztos lett.

Most a héten tudtam meg, hogy már hetekkel ezelőtt otthagyta a családját és elköltözött a pesti lakásába! Ott egy olyan nője lett 38 évesen, hogy lehidaltam. Az instán láttam meg. 24 éves ügyvédi diplomás szőke, nagyon széparcú csaj! Kb szépségversenyeken látni hasonlót.

A magabiztossága vagy a pénz az ami így bejött neki? Vagy a kettő együtt? Ha nem lett volna pénz, csak ez a kiállás akkor is tudott volna jobb csajt találni? Aki mesélte nekem az egészet, az a csajnak a barátnője és olyanokat mondott neki hogy nem biztos benne hogy ő elég a rokonomnak! Egy ilyen nő! Annak az embernek akit az egész családban szántunk, reménykedtünk hogy hátha talál egyszer valakit.


2020. febr. 29. 09:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A pénz magabiztosságot ad, már csak annak a tudata is, hogy van lehetőséged elköltözni egy mérgező környezetből.. Nem kilátástalan munkáról szól a jövőd, van lehetőséged átlátható időn belül 5 év lakást venni..


Ezek nagyon hozzá tudnak járulni az önbizalomhoz/önértékeléshez.

2020. febr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A kamuzónak: ügyvéd sulit végzett jogon a csajszi, nem mondtam hogy ügyvédként is dolgozik. Nem mozgok ilyen körökben, így lehet hogy rosszul fogalmaztam.


Azért elég komoly hogy ez így összejött neki, büszke vagyok rá. Majd lehet hogy kicsit a segítségét kérem, bár a családtagoktól eléggé elzárkózott azóta, gondolom szégyelli hogy mi ismerjük a “Lúzer korszakát”. A feleségére leszek még kiváncsi hogyan viselkedik majd most. Miket fog róla mondani.

2020. febr. 29. 10:31
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező (nem a kamuzó vagyok) csak hogy tudd: olyan nincs hogy ügyvéd suli:D.

Jogi egyetem van ami 5 éves. Onnan lehet tovább menni ügyvédi irányba IS, de az még jópár év mire ügyvéd lesz, gyakorlat, vizsgák stb.

De olyan nincs hogy ügyvéd suli. Jogi egyetemnek hívják.

2020. febr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jó oké. Nekem szó szerint azt mondták “ügyvédnek tanul az egyetemen”.
2020. febr. 29. 11:42
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

Lehet a kérdezőnek az a problémàja hogy alapból csúnya de másokat szól le.

Attól hogy valaki neked nem tetszik, másoknak tetszhet.

2020. febr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

Gazdag lett, talált magának egy egyetemista csajt, aki kihasználja a pénzét, sugar baby.


Nincs ebben semmi extra, annyi, hogy bebizonyosodott ebben a sztoriban is, hogy a mai nők a pénzre mennek. A többi csak belemagyarázás.29f

2020. febr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ezért lehetetlen ma egy átlag huszonévei végén járó srácnak korához illő lányt találnia, mert jelentős részük olyanokkal áll össze, mint a haverod. Ugye 38-24=14 év korkülönbség van köztük. A csajnak elegyengeti a karriere és élete beindításához szükséges dolgokat, jelentős anyagi juttatásokkal, persze a csaj elhiteti vele, hogy odavan érte. Pár év után kidobja.
2020. febr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Evés közben jön meg az étvágy. Amíg a rokonodnak nem volt nője, csak otthon ült, addig nem is hiányzott neki.

Aztán a sárkány mellett azért megtapasztalta milyen amikor nemi élete is van az embernek. Aztán hogy sikeres lett beindult. A siker, magabiztosság, pozitiv énkép megváltoztatja a kisugárzást. Sokkal vonzóbb lesz tőle az ember.

Nő létemre én többször tapasztaltam ezt. Amikor munkát kerestem, sokáig nem kaptam sehonnan választ. Aztán mikor az első megérkezett, akkor aztán a többi is.

Más: Készen álltam egy kapcsolatra. Semmi nem jött össze. Aztán lett egy kapcsolatom. Attól kezdve sokkal többen észrevettek. Az élet ilyen!

2020. febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Gazdag lett, talált magának egy egyetemista csajt, aki kihasználja a pénzét, sugar baby.


Nincs ebben semmi extra, annyi, hogy bebizonyosodott ebben a sztoriban is, hogy a mai nők a pénzre mennek. A többi csak belemagyarázás"


Bebizonyosodott ebben a sztoriban is, hogy a pasik nagy részének ilyen nőkre van igénye. Míg csóró volt, jó az átlagos nő is, amint jobban megy a szekér, vesz magának egy aranyásót, és még büszke is magára. Tudja jól ő is, hogy a pénz miatt van vele a csaj. Mi ebben a kihasználás? És a kérdező is irigykedik rá, tehát ő is golddiggerre vágyik. Téged is csak azért zavar, mert csóró vagy. Amint nyernél 100 milliót, rá se néznél az átlagos nőre, te is úgy gondolnád, hogy jobbat érdemelsz.

2020. febr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19: Egyrészt: Nem vagyok csóró.


Másrészt: Amelyik nő szép és megteheti, hogy válogat, az igenis a pénzesebbjére fog rámenni. A csávót sem sajnálom egyébként, mert megcsalja a feleségét és 3 gyereket hagy otthon. Gyakorlatilag megérdemlik egymást. A probléma ott van, hogy ha egy csaj választhat egy gazdag és egy méggazdagabb közt, akkor a méggazdagabbat fogja választani, hiába élne jól a másikkal is. Mindig van egy nagyobb hal, és ez a social media, a bárkit könnyen elérhetünk világ negatív hatása.

2020. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!