Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz ennyire megszépít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz ennyire megszépít egy embert?

Figyelt kérdés

Rokonomról van szó. 33 éves koráig nője sem volt, tényleg nem! Már azt hittük titkon meleg. Nem egy jó külsejű és elég tutyimutyi volt. Akkor összejött egy 2 gyerekes házisárkány nővel. Ezt nem csak én mondom, rendszeresen hívták ki a szomszédok a rendőrséget, úgy ordibált minden miatt a nő. Elvette feleségül, lett gyerek. A csaj külsőleg olyan, hogy valaha 20 évesen jól nézett ki, de súlyosan elhízott mára.

Közben a rokonomnak lett egy nagyon jó munkahelye, álomfizetéssel. Csak néztünk mint a moziban, örültünk hogy így összejöttek neki az anyagiak. Építettek egy házat és még vett 2 lakást is Pesten amit kiadott. A nő nem változott, csak követelőzött tovább (autót akart magának, saját fodrászatot)

A pénz hatására tök megváltozott a srác! Addig kettőt nem mert szólni, zavarban volt, most meg már én vagyok zavarban ha beszélnem kell vele, olyan nagystílű és magabiztos lett.

Most a héten tudtam meg, hogy már hetekkel ezelőtt otthagyta a családját és elköltözött a pesti lakásába! Ott egy olyan nője lett 38 évesen, hogy lehidaltam. Az instán láttam meg. 24 éves ügyvédi diplomás szőke, nagyon széparcú csaj! Kb szépségversenyeken látni hasonlót.

A magabiztossága vagy a pénz az ami így bejött neki? Vagy a kettő együtt? Ha nem lett volna pénz, csak ez a kiállás akkor is tudott volna jobb csajt találni? Aki mesélte nekem az egészet, az a csajnak a barátnője és olyanokat mondott neki hogy nem biztos benne hogy ő elég a rokonomnak! Egy ilyen nő! Annak az embernek akit az egész családban szántunk, reménykedtünk hogy hátha talál egyszer valakit.


2020. febr. 29. 09:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy a rokonom szebb sem lett azóta! Megcsináltatta a fogait és elment hajbeültetésre. Azon kívül még mindig képes melegítőruhában boltba járni. Régen csak abban járt, azóta azért már öltönyt hord a munka miatt. De nem egy szép gyerek még most sem.
2020. febr. 29. 09:11
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Itt a pénz a lényeg! Ha van pénz van minden!
2020. febr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2020. febr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Kamu. Nincs olyan,hogy ügyvédi diploma. 24 éves nő max.jogi diplomát szerezhetett. Ügyvéd pedig 3-5 év múlva lehetne,mert akkor teheti le a szakvizsgát.
2020. febr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Igen, minél több pénzed van, annál jobb vagy a nők szemében. Pl ha megkeresel 1 millát havonta akkor még a legidétlenebb poénjaidon is fetrengve vihorásznak és szétnyitják a lábukat :)
2020. febr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
A mai világban csakis valamirevaló magabiztossággal tudsz érvényesülni, nyilván a pénz is számit de a magabiztosság vonzó.
2020. febr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

A mindsetbeli változás,itt gyökeresen történt.

Magabiztosabb lett,megtanult öltözködni,bekerült egy komolyabb körbe magasabb szintre szakmájában ahol a krém van.

Nyilván benne volt a hajtás,fejlesztette magát minden téren szakmai meg soft skill oldalról,ugye ez hozta magával a sikert(pénz,karrier) ami egy férfihez hozzátartozik,mármint ez a dolgunk nekünk az erőforrásokkal rendelkezni.Ez a férfi lesz a vonzó minden nő szemében.

Mellette külsejét is elkezdte felhozni,gondolon sport a kajákban is prémium kajákat eszik.

Meg olyan körbe került ahol hozzáférhet a minőségi nőkhöz.


Ez mind egyszerre.

2020. febr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Meg sok férfi inkább megalkuszok úgymond jobb híján de punci kell,kevésnék érzik magukat és összejönnek olyannal akivel amúgy nem,a pénz ilyenkor felnyitja a szemet és ad neki egy magabiztosságot,hogy olyan nőt kaphat amilyet akar mert a pénz kinyitja a lehetőségeit és azt az életet tudja élni amire igazán vágyott.
2020. febr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Teljes mértékben.
2020. febr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt gondolom az hogy korábban egyáltalán lett neki valami nője adott önbizalmat. A pénz is adott. Illetve a siker az élet egyik területén hozta hogy lett siker a másikon is.

Plusz igen a pénz sokat számít sok embernél. Illetve az az önbizalom amit a pénz ad.

2020. febr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!