Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esetben mélyül el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben mélyül el a kapcsolat, véletlenül, vagy mert az adott férfinak az a nö kell és forditva?

Figyelt kérdés
Tehát ha olyan férfiröl van szó , akinek van választási lehetösége , elég jól szituált , de kissé kényelmes az ismerkedésben . Ha elmélyül valakivel a kapcsolat , akkor az azért van , mert megszokja az adott nöt , vagy ha nem kène neki nem tudná megszokni , hanem inkább megszökne

2020. febr. 28. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy van választási lehetősége. A párkapcsolat nem választás hanem döntés. Ha a párod nem egy teljesen egyértelmű, kizárólagos döntés neked akkor az ég világon semmilyen érzelem nem fűz hozzá. Aki az ismerkedésben kényelmes azt nem érdekled eléggé. Az, hogy valakivel tök jól elbeszélgettek néhány komolyabb témáról semmit nem jelent, ehhez nem kellenek érzelmek. Ha nem érzed azt, hogy 110%-ot rak bele akkor csak éppen megfelelsz neki de semmilyen érzelem nem fűzi hozzád.
2020. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom , félreértetted a kérdést

Nem az én társamról van szó , nekem nincs is , hanem hogy miért mélyül el a kapcsolat férfi és nö közt , véletlenszeruen , vagy mert egymást akarják ?

2020. febr. 28. 23:05
 3/5 A kérdező kommentje:
A kényelmességet arra értettem , hogy szeret olyan nöt választani , akit ismer , nem szeret tinderezni
2020. febr. 28. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány olyannal találkoztál ahol az emberek véletlen választanak párt? Eldöntöd te is, hogy ki kell neked, nem?


Olyat még eltudok képzelni, hogy vannak akik azzal vannak együtt aki jutott, de itt azt írod van választási lehetőség. Azzal van amelyikkel akar.

2020. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mind két illetőtől függ, hogy mélyül el 1 adott kapcsolat. A párunkat mi válaszuk és fontos a kölcsönös vonzalom is.
2020. febr. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!