Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tenni, ha nem bízom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni, ha nem bízom benne?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval. Kedves,aranyos,értelmes. Eddig szimpatikus volt,sőt. Már terveztem,hogy összejövünk (nagyon szeretné az első perctől kezdve) de egy gyerekkori jóbarátomtól megtudtam,hogy kb egy hete vitt magához nőt. (Az információ biztos)

Megkérdeztem más ismerősöket,akik a környékén laknak,és mind azt mondta,hogy elég gyakran váltogatja a lányokat.


Most teljesen bizonytalan vagyok,és nem értem az egészet.

Velem is ez lesz? Lefektet aztán heló? Vagy ezt még azért csinálja,mert nem vagyunk együtt?

Ti mit tennétek?



2020. febr. 28. 18:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A tizes jól írja.
2020. febr. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem kérdeznék semmit, ha ez ennyire biztos ami történt...

hagynám a fenébe. Van más is aki normális, és nem csinál ilyeneket, főleg ha ennyire veled akar lenni..

2020. febr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!