Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tenni, ha nem bízom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni, ha nem bízom benne?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval. Kedves,aranyos,értelmes. Eddig szimpatikus volt,sőt. Már terveztem,hogy összejövünk (nagyon szeretné az első perctől kezdve) de egy gyerekkori jóbarátomtól megtudtam,hogy kb egy hete vitt magához nőt. (Az információ biztos)

Megkérdeztem más ismerősöket,akik a környékén laknak,és mind azt mondta,hogy elég gyakran váltogatja a lányokat.


Most teljesen bizonytalan vagyok,és nem értem az egészet.

Velem is ez lesz? Lefektet aztán heló? Vagy ezt még azért csinálja,mert nem vagyunk együtt?

Ti mit tennétek?



2020. febr. 28. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha már ost nem bízol benne, akkor inkább hagyd. Hiányzik az neked, hogy állandóan gyanakodj mellette?
2020. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem,csak szeretném megérteni,hogy ezt miért így csinálja.
2020. febr. 28. 18:19
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

:D Istenem de ostoba vagy!

Higgy csak a mesékben!

2020. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Bevette magát a gondolat a fejedbe. Soha nem fogsz bízni benne.
2020. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg,hogy mit csinál mostanában.Van e kapcsolata.

Van e nőismerőse ,akivel tartja a kapcsolatot.

Ha nem a válasz,akkor hazudott.

Felejtős..


Azért100% biztos legyen az az infó!!!

2020. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ő se bízik benned, azért dugta meg a másik nőt egy hete. El kell nyerned a bizalmát.
2020. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnos 100%,hogy ezt csinálja.


És igen,értem,nem tanácsos vele kezdeni,nem is fogok,de arra tud valaki vàlaszt adni,hogy miért akar velem komoly kapcsolatot annak ellenére,hogy másokkal még "hetyeg"? Mire jó ez neki?

2020. febr. 28. 18:24
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Mert élni akar, szexelni akar. Téged csak nem támadhat le az elejétől, hogy dugjatok. Szerintem egyáltalán nem állja meg a helyét komoly kapcsolatban, ha ilyen.

Amúgy kb a filmekbe is ezt csinálják, még a nők is sokszor, hogy ismerkednek, randizgatnak, de még nincsenek együtt, azt közbe meg vígan mással dugatják magukat, mielőtt össze jönnének.

2020. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Az van, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot tőled se. De rutinos annyira, hogy tudja, hogy te ezt akarod hallani, így tud bejutni a bugyidba. Pár alkalom után hirtelen találna okot a szakításra.
2020. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy más lánnyal is van kapcsolata most és meglátod mit mond. De ha nem bízol benne az probléma mert bizalomra épülnek a kapcsolatok és nem kizárt, hogy veled is csak megfektetni akar.
2020. febr. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!