Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hülye vagyok, ha nem veszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, ha nem veszem észre és akkor is ha nem bízom benne?

Figyelt kérdés

Nyilván a megcsalásokat úgy intézik, hogy a pár másik tagja ne tudjon róla. A pár másik tagjának is van élete, feladatai, munkája, stb., amire koncentrálnia kell, nem 0-24ben a párjával van. Hogyan várhatják el tőle akkor, hogy VEGYE ÉSZRE, IGENIS TUDJON ARRÓL, hogy megcsalták. o.O Mégis honnan a francból kellene tudnia, ha nem volt ott és senki sem szól neki róla? Legyen gondolatolvasó, vagy mi? :D


A másik pedig, ha vannak félreérthető dolgok, akkor te vagy a hülye, ha nem bízol a párodban.

Most mi van?


Tehát én tudjak arról, ha megcsaltak engem, de ha gyanakodom, akkor nem vagyok százas?


Valaki magyarázza már el nekem, legyen kedves! :D


2019. márc. 20. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Hát azért nem érted, mert ugyan olyan hülye vagy, mint én. :D

32/f

2019. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Az emberek gyökerek, imádnak a másikba belerúgni, főleg ha már a földön van. Szóval nem érdekes ki mivel akar megbélyegezni. Ha megcsalnak, az a megcsalótól egy gerinctelen húzás, a megcsaltnak pedig egy nagyon fájdalmas bizalmi hátbaszúrás. Nem érdekel hogy azért ki mit magyaráz, mert megbíztam abban akiben meg kell, hisz ha nem tettem volna együtt se lett volna értelme lenni.


A düh és a csalódottság beszél belőlünk később, miután átvertek, de inkább bízzak benne és a másik ne értékelje, mint ne bízzak és úgy legyek valakivel, legyen szó barátról vagy szerelemről. Akkor nem kell senkivel szóba állni, senkire támaszkodni, senkivel beszélni, ha ezt az alap dolgot nem lehet teljesíteni.

2019. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Vannak félreérthető dolgok,ezeket meg lehet beszèlni,ha mindkét fél normàlis.Vannak egyértelmű dolgok,amelyeket számonkérni sem érdemes.Pl.ha az egyik fél elkezd adni magára,fejleszti magát,az nem azt jelenti,hogy egy harmadik fél van a dologban.Ha kézenfogva làtod sètàlni az utcán egy ellenkező neművel,na az valószínűleg nem a testvére/rokona.Egy kapcsolat alapja a bizalom.Ha már nem bízol a párodban,felesleges folytatni.Ha viszont eddig soha senkiben nem tudtàl megbízni,akkor benned van a baj
2019. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Ha szereted, megbízol benne.

Ha a szeretet kölcsönös, megbíztok egymásban és mind2en érzitek, hogy a kapcsolat jó, nagyon jó.


Ha a kapcsolat nem jó, akkor van egyáltalán esély arra, hogy valaki félrelépjen. Aki szerelmes, imádja a párját, nem lép félre.


Ha vannak jelek, vagy bármi, tedd fel azt a kérdést, hogy mennyire jó a kapcsolat! Ha szuper, akkor nincs okod a féltékenységre. Ha szar, akkor könnyen lehet, hogy ő is így érzi, hogy rossz veled, és mással pótolja, amit te nem adsz meg.

2019. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha együtt élsz valakivel, nagyon vaknak kell lenned, hogy ne vedd észre. Ha külön laktok, akkor tényleg bármi lehet. Egy két ember simán kaphatna Oscar díjat.
2019. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Úgy látom,hogy olyan emberek irogatnak,akiket még nem csaltak meg.

Az egy dolog,hogy egy kapcsolatnak a kölcsönös bizalmon kell alapulnia,de szerintem a bizalmat ki kell érdemelni.Nem megelőlegezem egy olyan embernek,akit még nem ismerek,hanem a kapcsolat felépülésével lesz egyre erősebb.

Az is tévhit,hogy csak egy rossz kapcsolatba tud beleszólni egy harmadik.

Sokan nem veszik figyelembe az időtényezőt,amit ma még mindketten tökéletesnek gondoltok,holnap a másik már nem biztos,hogy úgy gondolja,mert egy új esemény következhet be az életetekben,amiről ő másképp vélekedik.

Minden házasságban vannak hullámvölgyek,amit egy harmadik fél ki tud használni.

2019. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Izabella220 ***** válasza:
Nekem is ezt a kérdést tették fel.Tényleg nem tudtál róla,nem gyanítottál semmit.Basszus,hog a francba gondoltam volna amikor 13 év volt mögöttünk,addig is úgy voltam vele nem tenné kockára azt amit ketten átéltünk.Persze nem volt a kapcsolatunk a legszebb épp de akk kb 2 havonta gondolnom kellebe egy 3ra.Szánalmas dolog ez.Bennem örökre kitörölt valamit,és annak az érzésnek a hiánya fáj.Bizalom már sose lesz ugyanolyan tiszta szó már.
2019. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!