Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők miért nem szeretnek visszaírni a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 08:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

A:túl egysíkú,unalmas a beszélgetés. Semmi nem viszi tovább,csak az udvariasság. Ezt szépen leépítem.


B:túl rámenős,nyomulós a srác. Na ebből lesz a hiszti,ha elutasítod. Köszönöm szépen,de nem kérek ilyen hangnemet.


C:csak magáról beszél. El akarja magát adni. Rólam csak alig kérdez és választ se kapok.

2020. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
Mert egy nő ott fent a teljes férfiválasztékot látja és akár napi több mint 100 levelet kap, és abból te nem vagy a top 10%-ben amiből minden nő szeretne magának párt...
2020. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Amióta olyan társkeresőn vagyok, hogy az elutasító levéllel automatikusan tiltott státuszba is kerül az elutasított fél, a nemleges választ is probléma nélkül megírom, mert tudom, hogy nem kapok válaszul olyan levelet, amiben a felmenőimet is emlegetik. Amíg nem ilyen társkeresőn voltam, előfordul, hogy az elutasítást nem írtam meg, pont azért, mert az addig kedveskedő átváltott mocskolódóba az elutasítást követően. Másrészt nem érek rá állandóan, tehát van olyan, hogy egy levelet több nappal később válaszolok meg, mert nem megyek fel éppen az oldalra pár napig.
2020. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
munkáltatók sem írnak vissza az elutasított jelentkezőnek.
2020. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

Van rólad normális kép? (nem olyan, ahol egy csoportképből kell eltalálni, melyik vagy te, és nem olyan, amiről az előző barátnődet vágtad le)

Ki van töltve rendesen, amit magadról írsz? (a "nem tudok ide mit írni" és a "jól csak a szívével lát az ember" eleve bukta)

2020. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
14 : Azért ne keverjük a dolgokat! A munkáltatóval a kapcsolat üzleti. Nagyon leegyszerűsítve: Te hasznot termelsz, ők pénzt adnak érte. Egy emberi kapcsolatban elvileg mélyebb érzelmeknek kell felszínre törniük. Avagy Te mindent pénzben mérsz?
2020. febr. 28. 17:20
 17/18 anonim ***** válasza:
De az ismerkedés kezdetén nincsenek mély érzelmek, ott szimpátia van vagy nincs.
2020. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert nem akar tőled semmit.
2020. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!