Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért félnek a magabiztos nőktől?

Figyelt kérdés
Ha egy nő az életben elér saját maga mindent attól miért kell megijedni? Ha valakinek nem kell anyagi támogatás meg nem kell az hogy egy pasi megvegyen dolgokat, mert mindent meg tud adni magának? Miért kell attól elszaladni hogy egy nő szimplán társat szeretne aki mellette van és támogatja a terveit kiáll mellette amiket el szeretne meg érni?
2020. febr. 25. 22:57
1 2 3
 21/26 BeefEater ***** válasza:
100%

A magabiztos nőktől a férfiak nem félnek. Vagy legalább is ilyet még nem láttam.

Viszont sok "magabiztos" nő nem magabiztos, csak bunkó és hideg mint egy jégcsap. Na őket tényleg sokan elkerülik, én is. De nem félek tőlük.


34/F

2020. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
74%
Sok nő a magabiztosságot összekeveri nagyképűséggel.Vagy a kedvencem én erős nő vagyok azért vagyok egyedül.......Na ja -közben meg egy csúnya, buta ,ápolatlan jegkiralyno.
2020. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó tökéletesen leírta.

Magabiztos nő = általában nárcisztikus (kisebbségi komplexus által vezérelt) állat. Kinek van kedve a bűnbakhoz? Kívülről más látszik ám egy ilyen mellett...

2020. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Meg tudja dugni magát?

Társaságot tud nyújtani saját magának?

Lelki támogatást tud nyújtani saját magának, ha problémái vannak?

Meg tudja termékenyíteni magát?

Egy személyben apja és anyja is tud lenni a gyerekeinek?"


Tehát mégsem tud elérni mindent egymaga és szüksége van egy férfira. Ahogy a férfinak is ugyanígy szüksége van egy nőre. Sokan ezt gyengeségnek hiszik és inkább beragadnak a félig kész életükbe, minthogy keressenek valakit, akivel közösek a célok és akivel együtt sokkal többre lennének képesek. Az ilyen nők épphogy nem magabiztosak, sőt az önbecsülésük valahol a béka feneke alatt van, amit próbálnak leplezni a jégkirálynő szereppel. És ez az, ami valójában elriasztja a férfiakat, nem a magabiztosság.

2020. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nő ismerősünk, hát nem a szépségéről híres, és mellé meg bunkó is.Evekig csak olyan pasikat kapott akik csak "használtak "Ezert eldontotte , h nincs normalis ferfi es neki nem kell kapcsolat.Azt viszont érdekes, h nem látta be ,h miért is csak azok a férfiak tálalják meg ? Mert azt nem véletlen.....Az , h ő mit rontott el az fel sem merült benne , csak hogy minden pasi "olyan".
2020. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

""csak hogy minden pasi "olyan""


A számára elérhetők közül minden pasi olyan.

2020. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!