Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért félnek a magabiztos nőktől?

Figyelt kérdés
Ha egy nő az életben elér saját maga mindent attól miért kell megijedni? Ha valakinek nem kell anyagi támogatás meg nem kell az hogy egy pasi megvegyen dolgokat, mert mindent meg tud adni magának? Miért kell attól elszaladni hogy egy nő szimplán társat szeretne aki mellette van és támogatja a terveit kiáll mellette amiket el szeretne meg érni?
2020. febr. 25. 22:57
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
En pont az ellenkezojevel talalkozom. Nagyon azt szeretik az en kornyezetemben ,ami pont ez szoval latod ahany ember...
2020. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nőt keresek.
2020. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Rettenetes félek..
2020. febr. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Rettenetesen..
2020. febr. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen nők kihívást jelentenek, valójában érdekelnek, de pont, hogy ezen nők szoktak helyben hagyni, mert túl introvertált vagyok.
2020. febr. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
Én nem egy másik férfival akarok lenni, hanem egy nővel.
2020. febr. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
Mert ezek leginkább férfias vonások és nem vonzóak sok ember számára. Az a tipikus "minek kellhetek én neki, ha mindene megvan egyedül is" érzés.
2020. febr. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Én nem félek a magabiztos nőktől, csak tartózkodom. :D
2020. febr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt szeretem, ha egy nő egyedül is megáll a lábán és képes döntéseket hozni.
2020. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%

Magabiztos férfit keress magad mellé. Magabiztos nő mellé magabiztos férfi "jár".


Vagy mégis milyen pár volna mellé az ideális, ha nem ilyen?

Anyuka kedvence vagy önbizalommal kapcsolatos problémákkal küzdő vagy érzelmileg egyátalán nem felnőtt?

Nyilván nem.


Aki fél ,annak önbizalommal kapcsolatos gondja van. Hiszen miért fél? Mert úgy gondolja, hogy amikor szembe kell néznie az adott helyzettel, amit Ő félelemnek hív, már akkor elbukik amikor ez megjelenik, tehát Ő gáncsolja el saját magát, nem az akadályba törik bele a bicskája. Na, de mindegy is, az első bekezdés a konkrét válasz.

2020. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!