Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgessek vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit anyukámon keresztül ismerek. Így nem is nagyon beszéltünk, bár többször összefutottunk már de csak így véletlenszerűen. Volt amikor így megsimogatta a hátamat, meg facebookon is bejelölt. Volt hogy egyik haverom még régebben fűzte, aztán ezt mutatta meg a lány és kinevette, hogy milyen szerencsétlen. Meg sok fiúra mondja, hogy milyen rosszul öltözködnek, meg hogy pénzzel akarnak csajozni stb. Szóval kb így mindenkit kiröhög Egyszer írta nekem hogy nincs velem semmi gáz. De én nem szeretnék ezek sorsára jutni, főleg hogy ismeri anyukámat is.

2020. febr. 24. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem derul ki, hogy tetszik-e neked. Ha nem, ne problemazz. Vagy ha csak a hiusagod legyezne, hogy bejossz neki, akkor is hagyd. Ha viszont tetszik neked, vallald be a kudarcot is, mert az nem szegyen. Amig nem vagy szerelmes, nem akarsz belehalni.

Ha tetszik, es latod Facebookon az erdeklodeset, en elhivnam valahova, ami onmagaban is program, es ott kiderulne, van-e valami. Ha pedig visszautasit, vedd ugy, hogy a program nem jott be neki, de hagyd annyiban.

Nyilvan nagyon fontos, ha kerdezed.

2020. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem annyira fontos.

Jól elbeszélgettünk, de nem mondanám hogy külsőre annyira bejön, bár én sosem azt néztem.

Keresek valakit akivel összelehetne költözni, meg együtt élni. Szerelemről lemondtam.

2020. febr. 24. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért megismerheted, csalódhatsz pozitívat...
2020. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!