Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tovább beszélgessek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már egy ideje ismerjük egymást buliból, múltkor rámírt, hogy miért csak a szórakozóhelyen érdeklődök iránta, amúgy meg nem írok, szóval el kezdtünk beszélgetni Messengeren. Pár napja elhívtam randizni, fél napig gondolkodott rajta, de azt írta, hogy nem tudja előre mikor ér rá. Szerintetek érdemes lenne tovább beszélgetni vele, esetleg később újrapróbálni? Mondjuk azt írta, hogy sokat dolgozik, meg ilyesmi, szóval lehetséges, hogy tényleg nem tudta, vagy tesztel, vagy még hirtelen lett volna számára. Nem tudom...

2019. jan. 17. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút, pláne ha ő irt rad.
2019. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit hanyagolnám.

Alapesetben a "nem tudja előre, mikor ér rá" az tipikus lekoptató szöveg. Hétfőtől vasárnapig 6-22 óra között bármikor dolgozhat, előre nem tudja, és változtatni sem tud rajta???? Ezt gondolom, te sem hiszed el.

Szerintem ő tényleg csak ilyen virtuális haverkodást akart és csöppet sem akar párkapcsolatot veled.

2019. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán még 1x megkérdezném h lenne-e kedve talizni..ha megint ilyen szöveg a válasz akkor már nem tepernék utána!
2019. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor azt írja, hogy nem ér rá, akkor kérdezz rá, hogy neki mikor lenne jó? Ha erre sem mond egy valamivel konkrétabb választ akkor nem akar randizni veled.
2019. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!