Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, elöfordult ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elöfordult ilyesmi veletek?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon tetszett egy csaj, de annyira izgultatok , úgy éreztétek túl nagy a tét , fájna a visszautasitás, igy kikezdtetek egy kevésbé vonzó csajjal , akivel mertek önmagatok lenni?
2020. febr. 24. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
A zarojel ott maradt, nem folytatom inkabb. Nagyon nehez. Ez a hiu ember bunhodese es en is az vagyok.
2020. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Általánosságban nem kezdek olyan csajokkal akik túl jól néznek ki. Az átlagos csajokat kedvelem mert én is átlagos vagyok.
2020. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Most sajnálnunk kellene a túl jó nőket, hogy milyen nehéz nekik? :)
2020. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13-as, nehez, igen. Nem plasztikazott, mukormozott papagalyra gondolok, aki ugy dontott, hogy baromi feltuno es speci akar lenni.

Szepnek lenni viszont aldas es meg nagyobb atok.

2020. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában a jobb nő győz, és senkit nem érdekel, hogy tudsz főzni meg szeretni mondjuk, ha szürke egér vagy. Nem mindig van így nyilván, de sokszor.
2020. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!