Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, elöfordult ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elöfordult ilyesmi veletek?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon tetszett egy csaj, de annyira izgultatok , úgy éreztétek túl nagy a tét , fájna a visszautasitás, igy kikezdtetek egy kevésbé vonzó csajjal , akivel mertek önmagatok lenni?
2020. febr. 24. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de szerencsére kinőttem. Leragadni olyan nő mellett, aki nem igazán jön be, a másikra és magadra nézve is méltatlan, és igazából csak kínszenvedés.
2020. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Hát én nem vagyok egy férfigyűlölő egyáltalán, de ilyen badarságot rég hallottam.

A számukra vonzó nőt választják akivel jól érzik magukat... mi a fenéért tennének másként? Tenni fognak azért a nőért aki jobban tetszik nekik, még akkor is, ha a másik könnyebb lenne. Én így tapasztalom.

2020. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Férfiakat kérdeztem

Állitólag ez létezik

2020. febr. 24. 14:23
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

"Állítólag ez létezik"

Azoknak a nőknek a fejében akik ezzel vigasztalják magukat. Habár, hogy ettől neked mivel jobb amikor a másiknak csapja a szelet azt nem tudom.

2020. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Én simán összejönnék egy átlagos, rendes lánnyal inkább, mint egy fullos bombázóval. Nekem nem hiányozna, hogy a bombázónak naponta 30-an csapják a szelet, és ha egy kicsit is meglátja a hibáimat, már menekül is egy fullos pasi karjaiba. Kinek kell ez?
2020. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a jobb nő után mentem

Ha külsőre nem volt jobb akkor a természete tetszett sokkal jobban, mint a másiknak

Sose volt ilyen velem


Amég ennyire keseregsz egy olyan pasi után akinek más kell, elszaladnak az éveid. Ez téged nem zavar? Nem veszel észre más férfiakat és egyedül, magányosan várod azt akinek más kell.

2020. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#2-4 "A számukra vonzó nőt választják akivel jól érzik magukat... mi a fenéért tennének másként? "

Talán, mert esélytelenek. Nem ritka a jelenség ez a fajta megalkuvás, főleg olyan srácok körében, akiket igen kevesen találnak vonzónak, a nők közül viszont (ők is) a legnépszerűbbeket találják (találNÁK) igazán vonzónak.

Ja, és a fordítottja sem ritka.

Amikor egy párocska egyik tagját sem találod túl vonzónak, nem biztos, hogy azért van, mert nagyon más az ízlésük, mint a tied.

2020. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van olyan pasi aki nem esélytelen , mert jól néz ki és jól szituált mégis kevés az önbizalma , neki is nehéz megközeliteni a neki tetszö nöt , néha

Nem azokra gondolok akik esélytelenek

2020. febr. 24. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"A számukra vonzó nőt választják akivel jól érzik magukat..."


Nem nem, azt választják aki jut, aki a földön jár. Egyre kevesebben járnak ott sajnos. Tinder power, top 20% osztozik a nők 80%-án, s a nők 80%-a ezért át lesz verve. Ilyen az élet, meg akik a "döntést" hozzák, de valahol így van rendjén. Az élősködő felemészti saját magát. (minden férfi praszt, mármint akikre gondolnak, azaz a felső 20%, a többi nem férfi)

2020. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

No vagyok. Gyonyoru lany voltam, de nagyon passziv, visszahuzodo. Minden nagy szerelmem igy tett.

Evtizedekkel kesobb visszaigazolodott, hogy jol ereztem. Huszonevesen atkozodtam, hogy nem vagyok inkabb szurke vereb.

Az ifjusagom rohadt boldogtalanul telt. Mit tanacsolhatnek? Lehet, hogy kikosaraz, de probald legalabb meg. Zarojel.

2020. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!