Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult már veletek ilyesmi?

Figyelt kérdés

Megtetszik nektek egy hölgy, de azért nem mertek vele kapcsolatba lépni, mert sokkal fiatalabb nálatok, és úgy gondoljátok, hogy esélytelenek vagytok nála korotokból kifolyólag?

Mi kell ahhoz, hogy feloldódjatok egy ilyen szituációban? Női kezdeményezés?



2016. nov. 5. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha akarok valamit, akkor képek. Nem vagyok már szégyenlős kisfiú. Ha nem lépek, nem akarok tőle semmit. Ettől még találhatom vonzónak, szimpatikusnak. Ha ilyenkor ő kezdeményez, az kínos.


A kor akkor akadály, ha ő pl. 15 éves.

Két felnőtt embert nem tart vissza semmitől. Sőt, több 50+ embert is ismerek, akik képesek rányomulni 20 éves csajokra.

2016. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi, hogy nőként válaszolok, viszont nekem volt hasonlóban részem.


16 éves voltam akkor és nagyon jól tudtam, hogy bejövök egy 23 éves srácnak. Ő is bejött nekem. Annak idején volt barátnőm pasija volt. Viszont ezt a srácot előbb ismertem meg, minthogy ők összejöttek volna. Pár évig megmaradt barátságnak, pedig reménykedtem, hogy több lesz, viszont a 7 év korkülönbség miatt akkor nem lépett. Pedig kölcsönös volt a szimpátia.

Mikor elkerültem otthonról, fősuli, koli, ekkor már 20 éves voltam, akkor találkoztam vele és hirtelen már másképpen nézett rám.

Viszont ekkor már én adtam ki az útját, hogy annyi éven keresztül egy köpésre voltunk egymástól és éppen most akarna kezdeményezni, mikor már megvan a távolság.


Egy bizonyos szintnél már nem számít a kor. Az csak egy szám. A szellemi érettség a fontos. Szerintem az is fontos, hogy a pasi lássa, hogy a nő is ad le neki jeleket, amikből biztonságot merítve tud bátran kezdeményezni.

Egyébként mit veszíthetsz, ha kezdeményezel? Semmit.

Légy bátor és erős! :)

2016. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt ilyen. 30 év különbséggel is különbséggel is próbálkoztam és kiderült, erre várt a lány.
2016. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Semmi. Ha túl fiatalnak érzem az adott lányt, akkor nincs az a dolog, amiért én ismerősi/baráti viszonynál többet akarnék tőle.
2016. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell deríteni a lány hozzáállását, és ha úgy látom, hogy vevő a közeledésre, akkor lépek.
2016. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!