Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő az ismerkedésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő az ismerkedésnél miért nem érdeklődik a férfi iránt?

Figyelt kérdés
Azt ne mondjátok hogy azért mert nem tetszek neki mert akkor miért beszél velem, miért nem ráz le valamilyen ürüggyel vagy miért ír vissza társkeresőn? Szóval valamilyen szinten biztos bejöttem neki, ugyanakkor semmi kérdés irányomban, én mindent megkérdeztem már tőle de ő még semmit, abszolút nem kíváncsi hogy mit csinálok, mit dolgozok, mi a hobbim, miért vagyok más mint a többi és társai csak válaszolgat miket kérdezzek és elég bőven nem egyszavas válaszokkal válaszol
2020. febr. 24. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy Tinder... már majdnem el is felejtettem.

Amíg csak párba álltatok, addig nem kötelessége válaszolni sem. Szó nélkül továbbállhat.

2020. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én pl utáltam, amikor kérdésekkel bombáztak folyamatosan és a végén már azért nem reagáltam. Nem lehet egy adott témáról beszélgetni rendesen, anélkül, hogy minden mondat végére tennénk egy kérdőjelet? Vagy magadtól nem tudsz elárulni dolgokat, hogy haladjon a beszélgetés? Pl megkérdezed mi a munkája. Elmondja és nem az a következő, hogy várod, hogy visszakérdezzen vagy kérdezel valami tök mást, hanem ha van élményed vagy tudsz kötni ahhoz a munkához valamit elkezdesz mesélni vagy ha nem leírod te mi a munkád és tádámm máris beszélgettek.


Persze lehet csak engem idegesített mindig a kérdezz-felelek játék.

2020. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert elvárják, hogy a hapsi teperjen utána.
2020. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert az oldal alkalmazottja ír vissza... Előfizettél már? Nem? Tedd meg, egyből nem fognak már írni...😂
2020. febr. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!