Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő az ismerkedésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő az ismerkedésnél miért nem érdeklődik a férfi iránt?

Figyelt kérdés
Azt ne mondjátok hogy azért mert nem tetszek neki mert akkor miért beszél velem, miért nem ráz le valamilyen ürüggyel vagy miért ír vissza társkeresőn? Szóval valamilyen szinten biztos bejöttem neki, ugyanakkor semmi kérdés irányomban, én mindent megkérdeztem már tőle de ő még semmit, abszolút nem kíváncsi hogy mit csinálok, mit dolgozok, mi a hobbim, miért vagyok más mint a többi és társai csak válaszolgat miket kérdezzek és elég bőven nem egyszavas válaszokkal válaszol
2020. febr. 24. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Mert ők nőből vannak és a férfi kötelessége mindent beleadni az ismerkedésbe, amíg ők csak válogatnak.
2020. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Pedig hidd el, nőként írom: ha érdekelnéd, érdeklődne irántad. Jó, én is persze magamból tudok kiindulni: vannak olyan egoista nők és férfiak is, akiket csak saját maguk érdekli, de ilyentől meg mit is várnál...
2020. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Hülye... de komolyan.

Kívülről mindenki olyan értelmesnek néz ki, de amikor valamit virítani kéne, alulmaradnak.

Megtévesztő a csomagolás.

2020. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Hiába írod, hogy ne mondjuk azt, hogy nem tetszel neki, ha ez az igazság. Én is beszélgetek udvariasságból olyan férfiakkal, akik nem jönnek be, sőt társkeresőn is visszaírtam nekik, mert nem akartam bunkó lenni. Ettől függetlenül a többségnek lejött, hogy nem tetszenek nekem, pontosan ebből, hogy nem érdeklődtem és én nem írtam rá, csak válaszoltam, ha kérdezett. Nyilván személyes találkozásba se mentem bele velük. Ha nagyon nem fogta az adást az illető, akkor megírtam őszintén, hogy mi a szitu, amire viszont megsértődtek meg bunkóztak, mintha nekem kötelességem lenne az összes férfival leállni, aki valaha kegyesedett rám nézni vagy rám írni. Szóval lehet ez a csaj se meri már megirni, hogy nem érdekled.
2020. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4# Igen, ez a másik variáció.
2020. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Egyszerűen például Tinderen csak szétválaszt, semmi személyes kapcsolat nincs egy ilyen oldalon. Szóval ezt akkor se értem
2020. febr. 24. 12:17
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Általában Enis ha kérdeznek valaszolok alap illem.

De megírni azt higy hagyj már beken nem fogom...

2020. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nagyon egyszerű. Hívd el személyes találkozóra. Ha nemet mond, nem érdekled.
2020. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha szétválasztja a matchet, akkor mégsem jössz be neki, kb ennyi.
2020. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nőnek igazán bejön egy férfi, akkor mindent megtesz, hogy megismerje, "megszerezze". Ettől függetlenül még ad "esélyt" másoknak is, hátha a beszélgetés során mégis megkedveli a férfit. Ha nem érdeklődik, akkor ez nem jött be.
2020. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!