Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság csak úgy lehet férfinak barátnője, ha valamiben szinte utánozhatatlanul a legjobb?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 08:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Életemben nem volt gazdag, vezető pasim. Nem is kéne. De az intelligencia, műveltség, érzelmi gazdagság nálam alap. Na, ezen a rostán esel te ki minden értelmes nőnél. A nem értelmeseknél meg azért amit írsz.
2020. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Nyavalygás lvl 10.000
2020. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi hülyét egy rakáson.

Szalagon dolgozok, kb mindenkinek van párja:D

2020. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12%
Sokan megalkudnak magukkal, és olyat választanak aki legalább félig megfelelő az igényeiknek, aztán csodálkoznak ha nem minden olyan tökéletes...
2020. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13%

Pusztán kíváncsiságból. Egy munkanélküli csóró ember hova jár el, ahol lehet csajozni? Pénz nélkül elmegy egy bárba iszogatni vagy koncertre és ott leszólítgat csajokat?


Ez nekem valahogy nem áll össze.

2020. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben senki nem úgy jött össze, hogy kocsmában random leszolitottak vagy leszolitott valakit, hanem egyetem, baráti kör, rendezvény (nem pialos, bulis), munkahely, stb.
2020. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%
Ne legyen munkamélküli! Az ilyen szoba sem jöhet nálam! Pedig keresek havi 1800 eurót.
2020. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

"Ha nem vagytok egysíkúak, miért csak a gazdag és vezető férfiakat szeditek fel?"

Lassan 4 éve vagyok kapcsolatban. Párom se nem gazdag, se nem vezető.

Ellenben ismerek olyan vezetőt, akinek nincs nője. Nyilván a munkájának él, és szerintem van még jó pár vezető így.

2020. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
11%

Kb. igen.

Nagyon magasak lettek a nőknek az elvárásaik, ahhoz képest, hogy sok nem is annyira szép, mint hiszi magát, és főleg nem olyan értelmes, mint hiszi magát.

A férfinak viszont mindenben meg kell felelni. Legyen pénze, 180cm feletti, sportos legyen. Legyen jó az ágyban. Legyen romantikus, de kemény, ha kell. Azt viszont sosem tudod, hogy éppen mikor, milyennek kell lenned.

2020. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

Panaszkodásban a gyakorin világbajnokok vagytok, oszt mégse kelletek a nőknek.


Ez megint a szokásos picsogás. Lúzer, ostoba, érzelmileg sivár, csóró, alapból bunkó és rosszindulatú, csúnya pasik gyülekezete, akik 0-24 hisztiznek, hogy nekik miért nem JUT/JÁR fiatal, csinos, formás, ápolt, kedves lány. Hát biztos csak azért, mert nem vagy milliomos, kigyúrt cégvezető...

2020. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!