Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság csak úgy lehet férfinak barátnője, ha valamiben szinte utánozhatatlanul a legjobb?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 08:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Igen. De leginkább egy megtestesült adonisz legyen, gazdag kivitelben.
2020. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem valamiben hanem mindenben, különben már keresnek is tovább tinderen. ;D
2020. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Amilyen igényeik vannak a nőknek, a férfiasság fele fog a közeljövőben magányosan, jobb esetben kpecérként kihalni.
2020. febr. 24. 08:18
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy mondjátok, ebben az országban SENKINEK nincs barátnője, csakis a gazdag kigyúrt cégvezetőknek!!!

Amúgy ti ezt el is hiszitek?

2020. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Évek kérdése, és kizárólag az általad említett típusnak lesznek majd női.
2020. febr. 24. 08:24
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Baromság. Ez a gazdag pasis legenda kb. annyira igaz, mint hogy a férfiaknak csak nagymellű szőke cicababák kellenek. Ennyire azért nem vagyunk egysíkúak. Aki szerint igen, annak csak kell egy kifogás, hogy miért sikertelen.

Azt viszont én is megfigyeltem, hogy a nők általában szeretik lehúzni a férfiakat, ehhez viszont nem gazdagság kell, hanem fizetési hajlandóság. Lehet akármennyi pénzed, ha nem hívod meg mindenre, (nem kell luxusba gondolkodni) egy aranyásó inkább választ egy gyári munkást, akinek kevesebb van, de azt rááldozza, hogy megtartsa.

2020. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ha nem vagytok egysíkúak, miért csak a gazdag és vezető férfiakat szeditek fel?
2020. febr. 24. 08:41
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

#6: akkor a nőknek sem lesz pasinak, mivel elég kevés a kigyúrt gazdag pasi.

Amúgy ti el is hiszitek a sok baromsagot, amit írtok?

2020. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, rengeteg bolti eladónak, gyári melosnak is van nője és nem is hű de jó pasik.

Nem tudom ti hol a fenében éltek.

Mindig a rinya meg a kifogás, más hibáztatása! Na valószínűleg mindenben ilyenek vagytok és ezét nincs nőtök. Változtatni persze derogál.

N27

2020. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem, de te is tudod, hogy nem így van.

A nagybátyám nagyon sokáig munkanélküli volt, és ez idő alatt jött össze a jelenlegi barátnőjével, aki egy nagyon kecses és vékony (fizikailag képtelen hízni) nő, aki rendszeresen korcsolyázik és több versenyt is nyert. A nagybátyámnak már van munkája, de sose volt ambíciózus ezen a téren. A fiúknak tegnapelőtt volt a hetedik születésnapja.

A vezetés oktatóm túlsúlyos volt, mégis volt egy gyönyörű felesége és három gyereke. Gyakran hallottam őket telefonon át beszélni, és mindig nagyon aranyos hangnemben csipkelődtek és érdeklődtek a másik felől.

Édesapám főnöke egy nagy vállalat vezérigazgatója, mégis elvált a feleségétől, mert az folyamatosan kihasználta és bántotta a fiaikat. Azóta nem volt kalandja sem, nem érdeklik a jelenleg a párkapcsolatok, nem próbálják non-stop felszedni.

Ha úgy lenne, ahogy írod, alig lennének emberek párkapcsolatban, holott én több foglalt embereket, mint amennyi szinglit. Panaszkodás helyett érdemes lenne magadba nézni, hogy vajon nálad rosszabb külsejű, anyagi helyzetű férfiak hogy lehetnek párkapcsolatban. Megsúgom: személyiség.

2020. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!