Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen nem megy az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen nem megy az ismerkedés, mik lehetnek a gondok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezerszer feltett kérdés mindez de talán minden szituáció kicsit másabb. 22 éves Férfi vagyok és nagyon nem megy az ismerkedés. Igazából 19 éves korom óta nincs barátnőm (akkor az 2 évig tartott) és egy kezemen meg tudom számolni azóta a 3 év alatt hány randim volt. Eléggé közvetlen típus vagyok, szóval ne annak képzeljetek el aki úgy panaszkodik hogy ki sem mozdul otthonról és csak sír hogy nincs senkije. Van egy bevett kis társaságom velük járok el rendszeresen szórakozni és semmi. Nyilván ez szubjektív de amúgy a külsőmmel semmi gond nincs, sőt az ismerőseim szerint kifejezetten jóképű vagyok, talán annyi hátrányom van hogy kicsit alacsonyabb vagyok (173cm) de amúgy egy teljesen átlagos inkább sportosabb alkatom van. Követem a divatot szóval az öltözködésemmel sincsen gond. Próbálok mindig kicsit kreatívabb lenni és nem szégyenlek leszólítani egy lányt. Sajnos ezek a leszólítások rendre balul sülnek el, ami annyit jelent hogy bárhogy megyek oda instant megkapom hogy van barátom, kopj le stb stb. A buliban ismerkedést mára teljesen elengedtem, mivel ha össze is jön max ott a buliban aztán másnap hallani sem akar rólam. Egy kocsmában vagy valami egyszerűbb szórakozó helyen több értelmét látom az ismerkedésének de mint elmondtam semmi nem szokott belőle lenni.


Járok rendszeresen edzeni ott is néha néha próbálkozok de sajnos semmi. A munkámból adódóan rengeteg emberrel találkozok de szinten semmi nem történik


Próbálkoztam a tinderrel és a badooval is de azt vettem észre hogy a lányok nagy része csak azért van fent hogy kiírhassa az Insta nevét és reklámozhassa magát (tisztelet a kivételnek). 2 éve aktívan használom mindkettőt de semmi. Nyilván vannak párjaim de eddig egyetlen egyszer jött össze ezekből randi és az esetek 90%-ban választ sem kapok (és nem a szia mizuval kezdek sosem).


Igazából nem tudom mi lehet a baj. Van kocsim, van saját albérletem, nem dőzsölök a pénzben de nem is panaszkodom. Szerintem pozitív kiállásom van, nagyon jó a humorom, próbálok jófej lenni de azért kicsit flegma is de nem szoktam azért semmit sem túltolni.


Hol ronthatom el? vagy hol kéne ismerkednem? Tudom hogy a mai világban már nagyon nehéz hiszen a lányok (teljes joggal) dőzsölnek a fiúkban és tudnak válogatni. Meg egyszerűen mostanában ezek a velem egykorú "fiatalabb" lányok nem nagyon szoktak 1 hónapnál tovább szinglik lenni még egy több éves kapcsolat után sem (ismét tisztelet a kivételnek). Szóval ezalatt a pár hét alatt amíg szinglik rettentően hamar lecsapnak rájuk a fiúk. Ma már nem nagyon kell sok idő mint régen egy lánynak hogy talajon egy olyan fiút aki igazan tetszene neki hiszen egy lányt legalább 30-40-en bejelölnek egy nap, rengetegen írnak nekik, városban random oda mennek hozzájuk.


De csak lehet valami megoldás? Tényleg már megbolondulok. Tudom hogy ilyenkor az a baj hogy "túlságosan rágörcsölsz" meg "majd akkor jön amikor nem számítasz rá" de én akkor is vágyok már valami komolyra. Komolyan mondom lassan az összes pénzem ruhákra költöm, hetente járok fodrászhoz, járok szórakozni, edzeni, fent vagyok mindenhol és semmi.


Nagyon nagyon tanácstalan vagyok, és komolyan úgy érzem hogy meg fogok öregedni. Nem arról van szó, tudom hogy egyszer mindenkinek lesz valami, de nem akarok a 20-as éveimre úgy visszagondolni hogy nem éltem, Most vagyok a legaktívabb a legfittebb, segítsetek hogy mit tegyek



2020. febr. 23. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szólítsd meg azokat a lányokat is, akik nem olyan tökéletesek, hogy 30-40 pasi írjon nekik és szólítson le utcán.
2020. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Szia! :) Nem olvastam végig, de gondolom nincs lóvéd. Innentől kezdve tárgytalan a dolog.
2020. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Pedig annyira nem lehetsz rossz ahogy leírtad,lehet a stílusod nem tetszik a csajoknak ahogy ismerkedsz.
2020. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát ne csak olyanokra próbálj rámozdulni akikre lecsapnak egy hónap alatt:) Vannak normális lányok bőven, kicsit nem túl magas a léc nálad?

22/L

2020. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz boltba ismerkedni. 😀
2020. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

A leírtak alapján szerintem egy szimpatikus srác lehetsz, viszont én is arra tudok gondolni, hogy kicsit magasabban van az a léc, mint kellene.

Lehet a fejedben van egy kép az ideálodról (akár irreális, akár átlagos) és akarva vagy akaratlanul is, de nem veszel észre olyan lányokat, vagy nem foglalkozol velük, akiknek lehet tökre bejönnél.

Próbálj egy kicsit még nyitottabb lenni, nézz is, ne csak láss.

Jobbat most erre hirtelen így nem tudok 😬


20/L

2020. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

"... de nem akarok a 20-as éveimre úgy visszagondolni hogy nem éltem, Most vagyok a legaktívabb a legfittebb, segítsetek hogy mit tegyek"


Hát akkor kérdés írója fényévekkel előz meg engem, ugyanis nyilván furcsának tűnik, de hasonló módon próbálkozva nekem soha életemben nemhogy barátnőm, de egy nyomorult randevúm sem volt még. Pedig sem rút, sem alacsony, sem hülye nem vagyok, az a léc pedig létezik ugyan, de nem mondanám túl magasnak (elvárásaim persze nekem is vannak, az önbecsülésem része)

Prostik nélkül szűzen vergődnék még, de legalább ez a mesterség nem halt ki, még csókolózni is tőlük kellett megtanulnom.

Nem az én szégyenem, részemről amit tudtam megtettem.

Szóval a lényeg hogy kár ezen görcsölni, le kéne tojni amennyire lehet, és élvezni nélkülük az életet, mert kár túlaggódni ezt a nyomasztó jövőképet, inkább a mának kell élni!

27/F

2020. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Ne vedd bántásnak, de -a mai átlagpitsákat ismerve- a következő a realitás:


-173 cm az kimondottan alacsony, máris jókora hátrányból indulsz

-albérletben laksz = csóró vagy

-22 évesen nem jársz valami menő egyetemre, nincs meg benned a későbbi potenciál sem, hogy jól kereső mérnök/ orvos/ közgazdász, stb legyél


Sajnos a fentiekkel nagyon nehéz bevágódni még egy sehogy sem kinéznő, nincstelen proli csajnál is.

2020. márc. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!