Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt nőként inkább ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nőként inkább ne is álmodjak olyan párról, akit nem elsősorban szexuális téren érdeklek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 18:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező tartom amit mondtam, normális férfiakkal ismerkednel azok ilyet nem csinálnának és most nem arra gondolok, hogy őket csak bottal piszkálnád, de neked ez a típus kell, ez van.
2020. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%
Számomra egy intelligens nő, aki annyi témában jártas, mint égen a csillag, újra és újra el tud bűvölni a tudásával, a szép fogalmazásmódjával, anélkül, hogy szexuálisan fantáziálnék róla. Ha csodálatos embernek tartom őt, akkor szinte nem tartom magam méltónak hozzá, ezért a szexualitásomnak sem engedek teret, mert ő túl jó ahhoz, hogy ilyeneket gondoljak róla.
2020. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
#21 olvastam, amit írtál, de direkt nem reagáltam rá, mert állatság, úgyhogy nehogy leírd még egyszer. Egyrészt fogalmad nincs, hogy kivel ismerkedem vagy kit tartok vonzónak (egyébként teljesen hétköznapi férfiakról van szó, ha már itt tartunk), másrészt semmi összefüggés nincs valaki kinézete és személyisége között. A sörhasú, fogatlan, félszemű Pistike is ugyanúgy lehet gátlástalan, erőszakos, alja getzi, mint valami "jópasi".
2020. febr. 23. 20:30
 24/32 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező én nem említettem a külsőt, külsőre is kaphatnal jót akit nem csak a szex érdekel, de neked olyan típus jön be aki ilyen veled, ez nem véletlen.
2020. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Hátha ha ez minden álmod ne keress tovább itt vagyok:)


Viccet félretéve, magamból kiindulva biztos van olyan ember aki nem erre tereli direkt a beszélgetést, bár az is biztos hogy a többség nem ilyen. Ismeretségi körömből se nagyon nézném ki ezt, bár ki tudja. A reményt ne add fel, hiszen ha én akár 1 vagyok a 100-ból vagy az 1000-ből akkor is bőven van még ilyen pasi hiszen nem csak 100 felnőtt férfi rohangál egy városban, de még faluban sem:)

2020. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

#24 az "alfa állatos" válasz alapján hittem, hogy a külsőről beszélsz, bocs, ha félreértettelek.

Nem egy "típussal" ismerkedek, hanem annak szoktam egy esélyt adni, aki épp próbálkozik nálam akár online, akár élőben, elég vegyes a felhozatal, de abban megegyeznek, hogy a nagy részük csak szexelne velem.

2020. febr. 23. 20:57
 27/32 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, adjál jeleket neked szimpatikus férfiaknak, szinte csak a gátlástalan alakok próbálkoznak be mindenféle jel nélkül neten, vagy élőben. Valójában a nő kezdeményez, nem a férfi, a nő jelez, majd a férfi lép.
2020. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem, vannak olyanok, akiknek nem ez az első. De nekik is lesz hibájuk, amint szóba állsz velük...
2020. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

19-es válaszával teljesen egyetértek.


Topikindítónak: tarts ki!!!

Én is nő és én is sokáig ismerkedtem neten. És igen: idő kérdése, hogy találkozz olyan férfival is, aki elég intelligens ahhoz, hogy ne kezdjen el rádmászni meg célozgatni az első randin pedig bejössz neki. Baj lenne, ha nem jönnél be, csak úriember és nem kezdi el mondani hú de meg... nőknek ez nem jön be.

Nem, nem kell szexelned senkivel az első randin.


Türelem! Semmi extrát nem akarsz és jogos az igényed. "Csak" ki kell várni.

2020. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne keress társat, barátkozzál olyanokkal akivel érdemes.

Majd kialakul valakivel valami.

Ha szexszel kezdődik, abból nem lesz semmi több.

2020. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!