Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rocker fiúk jobban elviselik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker fiúk jobban elviselik a sminket a lányokon?

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
....? hogy érted, h jobban? meg miből gondolod, hogy a nem rokkerek kevésbé viselik el? o.o
2020. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs közte. Az én párom "rocker", nem kedveli ha smink van rajtam, egyetlen kivétel a fekete rúzs. Nyilvánvalóan nem szól bele, hogy sminkelek-e vagy sem, koncerten/ünnepi eseményeken kívül egyébként nem szoktam erősebb sminket hordani. Egyszerűen csak van egy preferenciája: az, ha nincs rajtam semmi smink. Viszont van egy barátja, aki bármilyen zenét meghallgat kb és minden találkozásnál külön megdicséri a sminkemet.
2020. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a fiúk nagyrésze nem szereti, ha egy lány sminkel. Vagy max a nude sminket viselik el, ami szimplán azért van, hogy jobban nézzen ki a lány. A látható, kreatív, kidolgozott sminket nem szeretik.

Azért gondoltam, hogy a rockerek jobban elviselik, mert egyrészt ők is "extrémebbek", másrészt ahhoz a stílushoz illik is a smink.

Írhattam volna goth-ot, emo-t, vagy valami hasonlót is, de hozzám a rocker áll a legközelebb.

2020. febr. 23. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem volt eddig sok kapcsolatom, de mind metálos férfival és mind azt mondta, hogy nem szeretik a sminket a nőkön, csak minimálisan de inkább legyen teljesen természetes mégha bőrhibái is vannak. Én egyáltalán nem sminkelek, szóval lehet így bevonzottam az ilyen ízlésűeket, de szerintem ezt így nem lehet általánosítani. Mármint a zenei ízlésnek nem sok köze van a külsőbeli preferenciákhog
2020. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én rocker exem nagyon szerette rajtam a kreatív sminkeket. A fura színű rúzsok voltak a kedvencei.
2020. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!