Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek a kicsit vadabb öltözködésû lányok? Félek emiatt nem találok párt

Figyelt kérdés

Szanaszét tépedt nadrág, néhány szegecs, choker nyaklánc, láncos szoknya, szegecses fekete csizma, többnyire mlinden fekete sötétebb színekkel kombinálva



Karcsú alak /babaarc, nem színes haj/ no tetkó, piercing



2019. aug. 9. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

nekem tetszik


budapesti férfi

2019. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem az öltözködés, vagy épp a piercing az, ami miatt szeretek valakit:)
2019. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem igazán tudom, de azt igen, hogy bizonyos ruhák taszítanak, imígyen:


Otthonka

Sárga szoknya

Vajszínű ruhák mind

Bazi vastag fehér, bolyhos fehérnemű

Ronda dizájner-kalapok


Ezen kívül szinte bármi jöhet.

2019. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem!

De te talán még elmennél.

2019. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel ilyen "csajom" még nem volt, nekem tetszene! :-)

48Ffi

2019. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Legjobb fiú barátomnak meg pasimnak is tetszenek az ilyen "darkos" lányok, ez a zsánerük. Én attól még nem ilyen vagyok. És az a lány sem, akiért legjobb fiú barátom odavan csak van pasija, dettó nem ilyen. :D

Szal sokan felfigyelhetnek rád a ruháid miatt, ugyanakkor lehet olyan pasid lesz, aki erre nem bukik, megis beled szeret. Mint ahogy pasim is belém szeretett, legjobb fiú baratom pedig abba a lányba, hiaba az olyanok lennének az ízléseik mint te.

Szal nyugi, ha arc, alak, személyiség rendben van, tutira lesz pasid. És az se zavarjon, ha esetleg eredetileg nem tetszettek neki a darkos lányok. Legalább nem emiatt kezdett veled.

2019. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Számomra az intelligencia tesz vonzóvá egy nőt. Emellett pedig a függetlenség, ha nincs szüksége vezetőre.

Viszont aki nekem tetszene, biztos hogy nem irkál ki ide semmiféle kérdést, mert magabiztos.

2019. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek. bár amúgy vadabb csajnál az a legjobb ha a haja is be van festve. meg ha bőr cuccokban van.
2019. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem annyira jön be.
2019. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fiatalon ez vaditó lehet, mondjuk 30 felett mar kicsit fura.


De az arc a lényeg. Ha te igy érzed jól akkor hajrá. Amúgy kapcsolatban szex közbe úgyis mesztelen vagy.

Vagy ott is láncokba vagy?

2019. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!