Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lojalitas tenyleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lojalitas tenyleg ennyire kiment a divatbol?

Figyelt kérdés

Valami felelmetes amit a 20-30 evesek koreben tapasztalok 19 eves noi fejjel. Olyan szinten nem husegesek egymashoz a parok hogy arra szavak nincsenek. Nem tudom hogy csak ez a korosztaly-e ilyen, es majd kinovik, de szerintem ez abnormalis.

Lehet persze vitatkozni arrol hogy hol van a hatar a megcsalasban, de barki barmit mondd szerintem senkinek nem esne jol ha a parja masokkal flortolne, tancolna, barmifele erzelmi vagy testi interakcioba kerulne mas szemellyel, vagy csak szimplan bamulna, bokolna neki..

El nem tudom kepzelni hogy a mai ferfiak miert nem tudjak elkotelezni magukat egy no mellett es nem nezelodni masfele mikozben a parjukkal vannak.

Mostmar ugy erzem ez a legnehezebben teljesitheto elvaras a mai ferfiaknak, pedig ALAPVETO dolog egy kapcsolatban.

Mindenhonnan folyamatosan csak a gusztustalan sztorykat hallom, hogy igy meg ugy csalta meg a baratnojet, ilyet meg olyat mondott neki mikozben baratnoje van, stb..

Alapvetoen en is a kommunikativabb, ambiciozusabb ferfiakat mondanam idealomnak, de mivel az ilyen ferfiak koreben meg sohasem tapasztaltam lojalitast, igy inkabb szamomra kevesbe tetszo, kevesbe hozzam illo ferfit valasszak csak mert o huseges lesz hozzam? Hat ez borzalom..


2020. febr. 23. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
És mi a helyzet a megcsaló nőkkel? Az teljesen rendben van ugye? Jó tény, hogy csak a csíra srácot csalják meg, de attól még nem szép dolog.
2020. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En most a sajat tapasztalataimbol kovetkeztetett velemenyemet irtam le, egy baratnom/ismerosom sem csalta meg a baratjat, noknel en ilyet nem tapasztaltam, de ha tapasztalnek ugyanugy undoritonak tartanam termeszetesen. En valamiert a ferfiak koreben ezt nepszerubbnek latom
2020. febr. 23. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

kb már 10 éve csak azzal mossák az agyunkat, hogy nem kell javítani, hanem cseréljük le.


Statisztika szerint 6 órát nézünk tv-t naponta, van épp elég idő az agymosásra. Ezek után nem kell ezen meglepődni.


Szerintem amúgy régen se volt másképp, csak nem volt okostelefon, meg internet így nem kerültek ezek a témák mindenki elé. Csak az egyén ismerősi köre tudott a tetteiről.

2020. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Eléggé ki van hegyezve a férfiakra ez a kérdés, úgy állítod be, mintha csak a férfiak csalnák meg a párjukat, kizárólag Ők tartanának szeretőt.A nők egy része is tart szeretőt és/vagy félre is lép. Tehát nem kell egyik nemet sem a másik felé helyezni. Mindkettő nemben vannak kétes erkölccsel és őszinte szótól mentes életet folytató egyének.


Azt meg tapasztalatból mondom, ha a nő csalja meg a párját akkor azt nem hangoztatja ilyen mértékben, hiszen ki akarna beszélni arról, hogy Ő hibázott?! Az emberek jelentős része jobban szeret a sértett szerepében tündökölni és mártírkodni akkor is, ha Ő hibázott, jelenesetben, hogy megcsalta a párját. Megcsalására keres valamilyen indokot, amivel felmenti magát a tette alól és máris megértőbb lesz az akinek előadja a nézőpontját, míg a normális menete a dolognak az lenne, hogy elsőként próbál beszélni a párjával a gondokon, majd ha ez nem vezet sehova akkor kilép a kapcsolatból és keres magának egy olyat akivel passzol.


Nem régiben tettem ki egy kérdést, teljesen jellemző az amit leírtam itt az előbb, tükröződik a válaszokból. A válaszolók között egyátalán nem is akadt olyan, aki azért tette volna meg a félrelépést, mert csak megkívánta a másik férfit, jelentős része a válaszolóknak elhanyagolt nőként jellemezte magát, ez volt a kifogás, de lépni nem lépett.


Ennek ellenére nem ítélkezem senki felett sem, örülök annak, hogy próbáltak őszinték lenni a válaszaikban.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2020. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony, ez így van, sajnálom.
2020. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol éltél eddig, de a hūség soha nem volt divat. Az álszentség volt.
2020. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

akkor elmondom miért nem tudják a férfiak elkötelezni magukat:

-mert megcsalják őket

-az első problémára szakítással reagál a nő, gyakran úgy hogy a férfi azt sem tudja mi a probléma, mert a nő nem mondja el, hiszen "tudnia kéne"

-ATM-nek, ugródeszkának használják őket.

-és a többi


Akárhogy is akarna elköteleződni, nem teheti meg. Aztán egy idő után feladja, és nem is akar elköteleződni.

Az írt kommunikatív, ambiciózus férfi (tehát aki az alfahím szerepet adja elő) pedig válogathat a nők között, akik erre gerjednek ösztönből, és nyilván annyit akar megtömködni amennyit tud, mert a férfinak meg ez az ösztöne.

Csak találkoznak az ösztönlények.

2020. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Statisztika szerint 6 órát nézünk tv-t naponta, van épp elég idő az agymosásra. Ezek után nem kell ezen meglepődni."


Bocs, de manapság a fiatalok alig néznek tv-t. Max. megnéznek pár filmet, sorozatot a Netflixen. Egyáltalán nem jellemző a tv nézés.

2020. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem azért, de jóval több hűsége férfiról tudok, mint nőről. Én még olyan olyan kutatásról is olvastam, aminek az volt a címe, hogy "Vajon a nők DNS-ébe van kódolva a hűtlenség?". Férfiak között is van rengeteg hűtlen, de a "minden nő k..va" általánosítás is azért van, mert az a többség. Én részben ezért is nem keresek barátnőt. 10-ből 9 nő még hírből se ismeri a hűséget.
2020. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!