Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választ a nő?

Figyelt kérdés

Erre mindig próbálok rájönni, de nem sikerül. Amikor együtt van egy csaj a pasival próbálok rájönni mi az amitől működik. És soha nincs egyértelmű válasz.


Szóval?


2020. febr. 22. 21:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Megjelenés(nem, nem a fullos márkás cuccokról beszélek, hanem az adott illető nyújtotta összképről), személyiség.
2020. febr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat, most már akkor nagyjából értem mi az ami kell egy nőnek.
2020. febr. 23. 01:01
 23/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
30%
#19-#20: Jah, hát azt ugye tudjuk, hogy hátrány náluk a sok pénz... Nem is értem a fentebbi költői kérdésedet. :D
2020. febr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%

Erről rengeteg szakirodalom született már, kedves Kérdező. A viselkedéstudomány és a humánantropológia vizsgálja e kérdést. Lásd pl. A párválasztó agy c. művet.


Dicséretes, bár teljesen alaptalan, hogy érted, mi alapján választanak a nők. A kutatások sem tudják az egyén viselkedést megjósolni. Hát még a gyaki népe: látod, egymástól teljesen eltérő, és mennyiségileg-minőségileg definiálhatatlan adatokat szolgáltatnak.

2020. febr. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%
Nálam is hátrány a sok pénz, főleg az ilyen vállalkozó félék. Nem akarnám, hogy látástól vakulásig dolgozzon, legyen rám ideje. Nem akarok függeni tőle, így nem érdekel, mekkora vagyona van. Keressen kb annyit mint én, tudja magát eltartani. Ennyi. Vagyon ügyileg. Ja, és ne szórja a pénzt feleslegesen de ne legyen fillérbszó. Van ám középút is.
2020. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
78%
Első körben külső, hisz más infó nincs. Nem márkás cuccok (nem is ismerem a márkákat), hanem stílus, ápoltság, hanghordozás, beszédstílus, testtartás, illat. Mondjuk sosem szerettem volna egy csupa piercinges alakot vagy akinek valami gusztustalan van a pólóján, de olyat se, aki kiöltözik, félpercenként zselézi a haját és tonnás karórát villogtat és egy tonna pacsuli van rajta. Fontos, hogy egyenes legyen a tartása és udvariasan viselkedjen, pl. köszönés. Beszélgetésnél értelmesen fogalmazzon, fontos a közös világkép, hasonló családi minták, vallás, és tetszik, ha vannak hosszú távú céljai, szereti a munkáját. És persze nagy előny, ha udvarol :) azaz érezteti, hogy tetszem neki, leginkább érdeklődéssel. Szerintem sok nő szeret azért bele valakibe, mert úgy érzi, a másik szereti őt. Sokszor pont ezért választanak rosszul, mert valaki ezt könnyebben el tudja hitetni.
2020. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!