Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire trendi a szingliség? Mi a véleményetek? Mi az oka?

Figyelt kérdés
15 évesen volt egy barátnőm, 3 hónapig tartott. Most 29 éves vagyok, és komoly kapcsolatot nem sikerült azóta összehoznom. Alkalmi kapcsolataim vannak, aztán másnap már nem akarják folytatni, letagadják, hogy történt valami, vagy komoly kapcsolatot ígértek, másnap azt is letagadják. Engemet jóképűnek mondanak, de nem igazán vagyok kigyúrt, viszont törődök a megjelenésemmel, van egzisztenciám, lakásom, elegáns kocsim, bejártam a világot, gyönyörű helyeken jártam, elég vonzó életnek tűnik... Nem igazán tehetős családból származom, amit idáig elértem, rengeteg lemondással, munkával járt. De sajnos magányos vagyok, egyetlen célom nem valósult meg, ez pedig a családalapítás. Ma egy normális társ megtalálálása felér megnyerni az ötöslottón. Ezen gondolkodva összeszámoltam az FB ismerőseim közül 65%-nak nincs társa. A volt osztálytársaim közül 1 fiú nősült meg. Úgy látom, nemcsak velem van ez így. Ti hogy látjátok a mai helyzetet?
2020. febr. 22. 21:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9-esnek válaszolva: egy szóval sem említettem, hogy a nők csak a szexet akarják, de ha egy csók után logikusnak gondolom, hogy legyen folytatás, netán még akkor elmondja, hogy komoly kapcsolatot akar tőlem de letajadja másnap, eltűnik. Nem minden esetben szex után következik be ez a viselkedés. Az életem nem unalmas, viszont azzal, hogy a naiv őszinteségemmel könnyen kiszámítható vagyok, nincs szappanopera és egyéb izgalmak, lehet, hogy unalmasnak tűnhetek. De sajnos ez kell a lányoknak, nem vágynak nyugodt életre, esetleg válás után gyerekkel 40 éves korban. Hát kösz, más gyerekét nem nevelem fel...
2020. febr. 23. 08:07
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
A legnagyobb vicc, mikor az anno bombázó csaj a 40 es éveiben, elváltan, gyerekkel, szépsége 50% ban megkopva, és olyan elvárásai vannak, mint mikor 23 éves, feszes csaj volt. Ilyeneken csak nevetek.
2020. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Én nem trendiségböl vagyok szingli, hanem nem akarok "rossz" kapcsolatban lenne, csak mert...

Az oka, hogy sokan nem tudják mit tudnak adni, és mit várhatnak el, egy életen át.

F.

2020. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
Milyen érdekes, hogy itt GyK-eken 10-ből 9 ember annyira nagyon kib_szott komoly, csakis komoly kapcsolatot akar, mindezt teljes odaadással... A virtuális vakablak előtt meg b_szik mindenki azzal, akivel csak tud... Álszent férgek. :)
2020. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 a magad nevében beszélj.
2020. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!