Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, hogy így cselekedtem? 24/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy így cselekedtem? 24/F

Figyelt kérdés

Egy aranyos lánnyal egészen jóba lettünk, alakult is a dolog, olyan híreket is kaptam, hogy ő járna szívesen velem, nekem is tökre bejött, de annyira rámtapadt, hogy teljesen átfordult bennem az érzés, és inkább taszított már ezzel. Kb. az is baj volt, h nem voltam elérhető 0-24ben facen.. és nem azonnal válaszoltam az üzenetére. Nem tudom, h jól cselekedtem e, h tudatosan eltávolodtam tőle, most kicsit fura is, h nem beszélünk. Mással volt ilyen?

Köszi a normális válaszokat!



2020. febr. 22. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Gáz vagy, legalább egy-két dugásra sort keríthettél volna, még ha nem is jön be a csaj.
2020. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nyilván jó lett volna, de ennél azért többre tartom.
2020. febr. 22. 20:11
 3/5 anonim válasza:
100%
Don't judge me, de voltam egy nagyon hasonló helyzetben, csak éppen a másik szemszögből. Akkor az volt, hogy teljesen hanyagolt, már nem is írt, nem értettem miért meg amúgy rendes fájt is, nyilván ahogy telik az idő leesett, hogy nem kellett volna ilyen szinten ragaszkodnom hozzá, de mentségemre legyen tökre bekattan az ember, ha valakiben lát valami olyat ami pl. az első válaszolóban nincs meg🤪. Szóval, ha vissza gondolok akkor örültem volna egy egyenes beszélgetésnek, hogy bocsi, de mégsem, mint annak a teljes tudatlanságnak amiben voltam, de a te döntésed, még az is lehet, hogy változásra tudod bírni. 18/L.
2020. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted, valószínű kapcsolatban is ilyen matrica lenne. nem hagyna élni.
2020. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod: mi lett volna kapcsolatban. Vannak olyan dolgok, amelyekre se "igen" se "nem" válasz nem létezik, hanem ez egyfajta döntés. Egyébként az, aki mondjuk úgy tapad rám (egész nap), hogy minden percben azonnal választ vár és ha nem írok vissza akkor probléma van, bennem is megszólaltatna vészcsengőt.
2020. febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!