Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondták már nekem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondták már nekem ezt többen is az elmúlt hetekben, hogy boldognak kellene lennem, hogy egy másik nőt, , boldogsághoz" juttattam és jót cselekedtem?

Figyelt kérdés
Ezt 3 nő is mondta nekem nemrégiben. Arról szól a történet, hogy volt egy párom 2 hónapig, egy gyönyörű 7 évvel fiatalabb nő. De megromlott a kapcsolat, annyira nem szeretett, mint én őt. Elkezdtem féltékenykedni, és belekevertem a dologba a volt párját (beszéltem az exével, hogy miben volt ő jobb, mint én, hogy még mindig az exét szereti). Erre még jobban megharagudott a nő rám, elkezdett újra (másfél éve nem beszéltek) beszélni a volt párjával és visszament hozzá. Én meg egyedül, az elveszített szerelemmel. Erre sok nő mondta nekem, hogy legyek boldog, hogy a volt párom már jól érzi magát, újra együtt van a nagy szerelmével, akivel annó 4 évig élt együtt. Legyek boldog? Majdnem öngyilkos lelki állapotban vagyok.
2016. dec. 19. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "rendes" kis ismerőseid vannak. Tipikus tahó trollok akik elpoénkodnák, hogy "há' Hitler is jó ember vót' ingyen utaztatott meg még a gásztot is ingyé' atta"


Kb. mintha azt mondanák neked, ha meghalsz, az is tök jó, mert pár ember donorszervhez juthat... A ká anyját az ilyeneknek!

2016. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a közhelyre gondolhattak, hogy akit szeretünk, azt boldognak akarjuk látni - ez tesz boldoggá.

Nyilván a te helyzetedben most pont rosszkor puffogtatták.

2016. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez baromság!

miért lennél te attól boldog, hogy őneki jó nélküled?

Ezt maximum csak felszínesen lehet így megélni. Legbelül fájni fog mindig is hogy nem veled boldog.

Sajnos jó megoldás nincs. minden komoly kapcsolat után ahol mély érzelmek voltak van úgymond gyász idő, ezt nem lehet kikerülni.

A lelki állapot egy jó darabig ilyen is marad. Hullámzó lesz, hol jobb hol rosszabb.

Borzalmasan éltem meg eddig minden ilyen szakításom, érzelmes, és gyenge lelkű srác vagyok, bár ezt nem mutatom ki soha.

25/F

2016. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

,, Szerintem a közhelyre gondolhattak, hogy akit szeretünk, azt boldognak akarjuk látni - ez tesz boldoggá. "


Igen, de ez nekem nem esik túl jól. Viszont, ah ezt az ember sokszor hallja 3 vagy 4 nőtől, akik okosak és sok csalódást megéltek már, akkor elgondolkodik, hogy vajon kiben van a hiba, és nem-e így kellene gondolkodni, ahogy ők? Értitek mit akarok ezzel...

2016. dec. 19. 12:16
 5/11 A kérdező kommentje:

,,Borzalmasan éltem meg eddig minden ilyen szakításom, érzelmes, és gyenge lelkű srác vagyok, bár ezt nem mutatom ki soha. "


Én is, nagyon ilyen vagyok. Csak sajnos én még palástolni sem tudom, mert sokszor elérzékenyülök. Nem tehetek róla. Fáj nekem, a nő meg hallani nem akar rólam, párszor ráírtam, de már zaklatásnak vette, hogy próbálkoztam visszamenni hozzá és rendőrséggel fenyeget. Közben a volt párját fűzi egyre jobban maga köré (amikor szakítottak, akkor a férfi hagyta ott, a férfi nem volt már belé szerelmes, a volt párom még 1.5 év szakítás után is odavolt érte, ezt éreztem a kapcsolatunk alatt is).

2016. dec. 19. 12:19
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Itt most te kapálóztál, ez a te hibád volt.
2016. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, ha visszaír társkeresőn más férfiaknak 2 hónapos kapcsolat közben is többször, akkor ne legyek féltékeny? Persze csak mérsékelten voltam az, de ő nem szeretett annyira, hogy ezt elhiggye. Azóta ő jókívánságokat mondott nekem, hogy legyek boldog stb. Most fáj neki, hogy ezt én nem mondom neki viszont, hogy legyen boldog az exével újra.
2016. dec. 19. 12:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Írtam azoknak a nőknek is, akik azt mondták, hogy legyek boldog, hogy ő már sínen van. Mondtam, hogy nekik ez hogy esne az én helyemben, persze reakció nem jött. De addig mondták, hogy ez jó, ha neki jót kívánok.
2016. dec. 19. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden érzelmed jogos.. Ha úgy èrzed, hogy szomorú vagy, jogosan vagy az, ne keresd még ebben is magadban a hibát, hogy "mások azt mondták hogy örülnöm kène" Megnèznèm ők hogy örülnènek ebben a helyzetben.. Na mindegy, a lènyeg az, hogy bármit èrzel az a valóság ès nincs olyan, hogy "ezt kellene èreznem".
2016. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazából most még nagyon friss a szakítás, így nem is fogod átérezni.

Anno, mikor engem elhagyott néhány hónap után egy pasi, aki fűt-fát megígért, akkor én is hasonlóan keserű voltam, mert ugye mekkora baromság az, hogy milyen jó hogy most és nem X év után, meg mással mindketten boldogabbak leszünk, stb... Ráadásul neki még volt képe azt mondani, hogy majd megtalálom a boldogságot és ő szurkol meg hasonlók. És bizony tapsikolt bennem a kisördög, mikor a következő nő, akiért elhagyott, úgy bánt vele, mint ő velem.

Most viszont, évek távlatából már őszintén tudom azt mondani, hogy kívánom, hogy boldog legyen az aktuális nőjével, aki azóta a menyasszonya. Távolabbról szemlélve már tökéletesen tudom, hogy nekünk nem működött volna sehogy, de akkor adott helyzetben ezt nem láttam. :)


Szóval ez is lehet a külső szemlélők negédes és közhelyes butaságaiban, hogy ők tök másképp látják a szitut, mint te. Hogy kinek van igaza, az majd csak soká fog kiderülni.

2016. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!