Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékonyabb alkatú fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyabb alkatú fiúnak milyen lányoknál lehet esélye kinézet szempontjából?

Figyelt kérdés

Akár linkelhettek is képet.


Én nekem kb ilyen testem van:

[link]


2020. febr. 21. 20:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

#8


"hiába röhögsz, elég kemény dolog az is"

Téged még nem vágtak pofán azért, mert olyat feltételezel a másikról, ami nem létezik, csak te sötét fantáziádban? Honnan mered azt feltételezni, hogy azt hiszem, hogy a társastánc nem megerőltető és nem komoly dolog? Miért feltételezel a másikról negatív dolgot?


Izomszerzésre meg nemcsak a kondi létezik. A szűk látóköröddel meg ne dicsekedj. Miért nem próbáltál ki más sportot? Annyi minden van, pl. úszás, futás, jóga, saját testsúlyos edzés, túrázás, judo, tenisz, röplabda..stb.


El lehetett volna olvasni Arnold Schwarzenegger A testépítés nagy enciklopédiája című könyvet. Tőle lehet tanulni. Vagy a Sárga Kapszula könyvet is dícsérik.


A sikertelenségedet, a kudarcaidat, a frusztrációidat ne mások beszólogatásán éld ki légyszíves.


Tudod, úgy soha nem is fog menni semmi, nem is lesz benne sikered, ha valamit kényszerből csinálsz. A hozzáállásod a probléma! A gondolkodásmódodon kell változtatni.


Ja, és még valami, a szépség mindenkinél mást jelent. Nem kell engem oltogatni, csak mert nekem nem jönnek be a vonalkód vékonyságú pasik, akiken semmi izomzat sincs, és egy nagyobb fuvallat elfújna.

2020. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#10

A következő kép a testzsír-százalékokat ábrázolja:

[link]

Minél kevesebb rajtad a zsír, annál jobban látszódik rajtad az izomzat.

2020. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ui.: én értettem, hogy az előző kommentelő mit írt, csak ő kötött belém, ő hiszi azt, hogy teljesen buta vagyok.

A képen szereplő srácon semmi izomzat sincs, mert az látszódna, ha lenne rajta. Az izomzatnak tónusa van.

2020. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Vékonyabb alkatú fiúnak milyen lányoknál lehet esélye kinézet szempontjából?"


Honnan kéne tudnunk ennyi infóból? Erősen túlsúlyos, duci, átlagos, vékony és anorexiás lányokat is láttam már vékonyabb srácokkal kézen fogva sétálni az utcán vagy máshol.

2020. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyeneknél.
2020. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az alacsony, kisbálnáknál. A helyedben elkezdenék sportolni, hogy az értékelhető külsejű nőkis emberszámba vegyenek. Hogy vékony srácként vékony csajod lehet, azt felejtsd el.
2020. febr. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátom is ilyen vékony, kb 180 centihez 60-62 kg. Én dundi vagyok, 160 centihez vagyok 60 kg körül. Szoktunk együtt edzeni, mert ő izmosodni szeretne, én meg vékonyodni, de mindketten így is szexinek tartjuk egymást.


Annak a válaszolónak van igaza, aki azt írta, hogy bármelyiknél van esélyed, amelyiknek megtetszel.

2020. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó alakod van :) Én is 160/60 vagyok,bár én átlagos vagyok,nem dundi.
2020. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!