Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékonyabb alkatú fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyabb alkatú fiúnak milyen lányoknál lehet esélye kinézet szempontjából?

Figyelt kérdés

Akár linkelhettek is képet.


Én nekem kb ilyen testem van:

[link]


2020. febr. 21. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Inkább szedj fel egy kis izmot, mert rajtam, nőként több van, mint a srácon, akit linkeltél.


Párom 172 centihez 63 kg, szálkásan izmos.


A linkelt képen lévő srác egyáltalán nem férfias, inkább tizenéves kis kamaszfiú. Egy férfin van egy egészséges izomzat. Hogy fogod tudni megemelni a nehezebb bútorokat, vagy egy nagyobb festékes bödönt felemelni, ilyen alkattal? Össze fogod magad sz..rni alattuk.

2020. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
BÁRMELYIKNÉL, ha megtetszel neki.
2020. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Sok kövér nő ismerősömnek van nagyon vékony pasija. Gondolom egy dagadt csajhoz egy vékony férfi fér hozzá legkönnyebben.
2020. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyesmi vagyok. Eddig kifejezetten szép, vékony nőkkel volt dolgom. Tehát ami az én női ideálom.
2020. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Modell alkatú, vékony, gyönyörű lányoknál.
2020. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Attól még hogy valaki vékonyabb nem azt jelenti hogy gyenge! Én 70-80 kilót simán felemelek. Sokszor a vékonyabbak strapabíróbbak. Én is ilyen vagyok szerencsére.


Amúgy 190 cm vagyok, tehát ha 172 lennék mint a barátod akkor nem tűnnék ennyire vékonynak. (A képen látható fiú is magas szerintem.)

2020. febr. 21. 20:31
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

"Hogy fogod tudni megemelni a nehezebb bútorokat, vagy egy nagyobb festékes bödönt felemelni, ilyen alkattal?"


A hájat és a zsírt nem kéne összekeverned az izomzattal. Én ugyanúgy nézek ki, mint a srác a képen, és ketted magammal vittem le a mosógépet, a szekrényt és sütőt a negyedikről. Attól, hogy hiányzik rólam a testzsír, még nem leszek gyenge. Sőt, kifejezetten előnyös, ha valaki ilyen alacsony testzsír százalékkal rendelkezik. Az ember sokkal egészségesebb, fittebb, mozgékonyabb.

Attól, hogy valaki a magasabb testzsír százaléka miatt nagyobbnak néz ki, még nem lesz erősebb nálam.

Egyáltalán nem vettem magamra, amit írtál, csak a hülyeség eloszlatása miatt válaszoltam.

Biztos vagyok benne, hogy nincs rajtad több izom, mint a srácon a képen. Csak a zsírt és a hájat tévesen összekevered az izommal.

2020. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Egyes, könnyű osztogatni a fantasztikus tanácsokat.


Hasonló alkatom van, mint a kérdező által linkelt képen lévő srácnak. Egyszer elhatároztam, hogy oké, akkor pakoljunk fel valami izmot. Elkezdtem edzeni, de minden egyes percét gyűlöltem. Untam, nem tetszett, minden egyes alkalommal kínszenvedés volt magamat rávenni, hogy nekikezdjek, és az edzések után sem az elégedettség töltött el, hanem a megkönnyebbülés, hogy túl vagyok rajta.


Utánanéztem kajálásnak is, ha nem is testépítő szinten, de odafigyeltem arra is.


Egy év alatt talán ha 3 kg-ot híztam. Persze amúgy valamerre haladtam, 2x3 húzódzkodás helyett 3x9-et tudtam már megcsinálni, 10 kilós hátizsákkal a hátamon 3 percig plankeltem, tehát igen, jobb kondim lett. De szerinted mennyivel lettem izmosabb kinézetű? Semmivel.


Nem mellesleg közben ismét elkezdtem társastáncolni, lassan megyünk versenyre megint, elkezdtem járni egy kórusba, és építem az egyszemélyes metál együttesemet is, amihez meg kell tanulnom még két hangszeren játszani, a meglévő egy mellé.


Úgyhogy hagytam a francba az edzést, amit tiszta szívemből gyűlöltem mindig, sportnak elég komoly a tánc is (hiába röhögsz, elég kemény dolog az is, ha nem csak tánciskolában tinglitanglizik az ember), és azt meg nagyon szeretem, szívesen csinálom.


Csak attól nem leszek izmos.


Akkor most mi van? Patthelyzet? Akasszam fel magam, csak mert vékony vagyok, de családot szeretnék? Vagy egész hátralévő életemben kényszerítsem magamat egy olyan dologra, ami teljesen lehúz?

2020. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

#7

Kötekedés helyett inkább az értő olvasásra gyúrjál. Mivel is kezdtem a kommentemet? Várj, segítek, idézem:

"Inkább szedj fel egy kis izmot, mert rajtam, nőként több van, mint a srácon, akit linkeltél."


Hol írtam, hogy zsírt szedjen fel az illető? Komolyan, emberek, ne kötekedjetek már feleslegesen! Inkább tanuljátok meg értelmezni, amit a másik írt!

2020. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9-es!

Szerintem te nem tudod értelmezni amit mondott. Azt akarta mondani, hogy, azért tűnik vékonynak a fiú a képen mert kevés zsír van rajta, te meg azért tűnsz izmosabban mert rajtad van zsír.

2020. febr. 21. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!