Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják a nők, hogy minden körülmények között a férfi kezdeményezzen? .

Figyelt kérdés
... amikor pont ők írtják ki a férfiakból ezt a szándékot a sok "engem ne szólítson meg senki sehol" hozzáállással, valamint a lenéző, gúnyolódó visszautasításokkal. Ugyanez vonatkozik a lovagiasságra. Nem veszik jó néven ha fizetsz nekik egy kávét vagy kinyitod az ajtót mert ők is megoldják maguknak és nincs szükségük segítségre.
2020. febr. 21. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert a nők nem tudnák feldolgozni a visszautasításokat, ezért a férfiak dolga.
2020. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Nyilván nem azok a nők várják el, hogy lenyűgözd őket, akik nem fogadnak el tőled kávét ;)
2020. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Há most mit nem lehet megérteni azon, hogy az utcai leszólítás creepy, tömegközlekedési eszközön kellemetlen, a szórakozóhelyeken biztos csak dugni akarnak, a könyvtárba azért mennek, hogy tanuljanak, nem a gáz ismerkedős szövegeket hallgatni, internetes társkeresőkön csak gyökerek vannak, a konditeremben meg csak belezavarsz az edzésükbe? Nem igaz, hogy nem találod fel magad...
2020. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem várják minden körülmények között.
2020. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ja, egyszerűbb nektek is a kifogást gyártani, mint odamenni a nőkhöz. Mondjuk beszélgettem én elég sok férfival privátban, na az volt a creepy. Nem csodálom, ha beijed, akihez ezek odamennek.
2020. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs minden állításában igaza a kérdezőnek. Kinek, mikor, mi jön be. Nagyon általánosít, minden férfit egyformának állít be.
2020. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem hinnétek, hogy a tulajdonság, ami jellemző egy nőre, az jellemző az összes tobbi nőre is, akkor nem lenne ennyi félreértés.


"A szomszéd Julika azt mondta, hogy a margaréta a kedvenc virága, de amikor margarétát vittem Erzsikének a randira, azt mondta, hogy allergiás rá.... Nem ertem, hogy miért ilyen kiismerhetetlenek a nők :/ egyik nap ezt mondják, a másik nap meg azt, a férfi pedig csináljon bármit is, csak rosszul járhat :(("

2020. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Sosem értettem, hogy miért kell direkt úgy csinálni, mintha autisták lennének (elnézést a ténylegesen autistáktól, nem őket akarom bántani).

Nyilván az a lány, aki lélekszakadva rohan a buszhoz nem épp arra vár, hogy megszólítsd.

Nyilván az a lány, aki vígan elvan a szórakozóhelyen a barátnőivel nem arra vágyik, hogy valaki előugorjon a háta mögül és megszólítsa.

Nyilván az a lány, aki a könyvtárban ül 6 vastag tankönyv, 8 mappa és egy 160 tételből álló szigorlati tételsor társaságában nem arra gondol, hogy bárcsak lenne barátja.

Nyilván akinek be van dugva a fülébe a fülhallgató, neked háttal áll és a telefonját nyomkodja, az abszolút nem kíváncsi rád.


Ellenben aki néz rád, mosolyog, szemezni próbál veled, az valószínűleg nem bánná, ha bepróbálkoznál nála.

Aki keresi a társaságod, az valószínűleg kedvel.

Aki egyedül van egy új csoportban vagy társaságban, az valószínűleg nem venné rossz néven, ha odamennél hozzá bemutatkozni.

Aki regisztrált társkeresőre, az valószínűleg azért van ott, mert társat próbál találni.


Mindennek megvan a maga helye és ideje, nem értem, miért olyan kibaxxott nehéz ezt felismerni.

2020. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3#, ez nem így működik. Ha jól nézel ki, akkor nyugodtan kezdeményezhetsz bárhol. Ha nem nézel ki jól, akkor jönnek az általad felsorol kifogások.
2020. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nehéz lehet eldönteni manapság, hogy ki vevő még a lovagiasságra, mikor elég sok helyről ömlik az emancipáció..a kezdeményezés mégis olyan dolog, ahol talán megmaradtak a nemi szerepek. Bár már erre is hallottam sok ellenkező példát..nagyjából úgy néz ki, hogy csináld ahogy te jónak gondolod,aztán vagy bejön az illetőnek, vagy nem. Nem lehet általánosítani.
2020. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!