Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleőrülök a magányba? (! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök a magányba? (! )

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves vagyok, 1 éve élek Budapesten. Barátaim nem igazán vannak pedig keresgéltem mindenhol, rendezvényeken, bulikban stb stb Az is akivel néha találkozom az soha nem keres, csak én őt és mindig valami ürüggyel jön hogy most éppen miért nem jó neki.


Gyakorlatilag az egyetemen kívül alig vagyok emberek közt, és ez már kezd nagyon az agyamra menni! Kínkeservesen telnek a napjaim mert nincs kihez szóljak és megőrjít a magány


Barátnőm 1x volt, mielőtt idejöttem, de az se volt valami komoly. Én annak is örülnék ha lenne egy lány akivel rendszeresen tudnék találkozni és én tényleg rengeteg mindent csinálnék de egyedül sz@r..

Meg most csak ismerkedek egy lánnyal az egyetemről de sokszor van úgy hogy látja az üzeneteimet és napokig nem is válaszol. De nem is írok olyan sokat neki, amíg nem ír vissza addig én sem írok.


Hogyan tudnék egy olyan emberrel megismerkedni akit talán érdeklek is és nem csak akkor találkozunk amikor eszébe jutok.


Pedig egy érdekes srácnak tartom magam sokan mondják h jóképű vagyok külföldiek is, csak néha nehezen tudok ellazulni de ezen is lehet segíteni..



2020. febr. 21. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha senki nem akar neked visszaírni, akkor ott mégiscsak veled van a bibi. Tudod az idegesítő, idióta emberek általában nem tudják magukról, hogy azok.
2020. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Meg most csak ismerkedek egy lánnyal az egyetemről de sokszor van úgy hogy látja az üzeneteimet és napokig nem is válaszol."

Ezt a csajt elfelejtheted. Nem akar tőled semmit.

Keressél egy olyan hobbit, ami nagy közösséget vonz.

2020. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az egyetemen nem találsz, a bulinegyedben ne igen kereskedj... Ne csüggedj, légy kitartó!
2020. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!