Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak jobban kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak jobban kapcsolatot a férfiak?

Figyelt kérdés

Csomó nőt ismerek akik így elvannak egyedül, nincsenek ráfeszülve, nem futnak egy pasi után, ha számukra nem jön megfelelő férfi akkor inkább egyedül vannak.

A férfiak meg érdekes módon állandóan barátnőt akarnak, mindenkire rá írnak, sokkal több férfi is van társkeresőkön. Igényeiket inkább leadják és számukra nem vonzó kövér nővel összejönnek stb.


2020. febr. 21. 07:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki olyan választ ad, ami nem tetszik a kis lelketeknek, akkor egyből férfigyűlölö.
2020. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy most is az a fő bajotok, hogy nem pattog valami fullos maca a farkatokon így péntek este, nem az, hogy hány nő csalja a párját gazdagabb pasassal meg a többi mondvacsinált baromság.
2020. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
17%

Jajj, hagyd már ezt a gyerekes mutogatást. Szó sincs arról, hogy a nem tetsző válaszokat állítaná be bárki is férfigyűlölőnek. Nézd már vissza a százalékom és nézd már vissza, hogy valakinek nem tetszett a válasza és úgy reagáltam, hogy nem tartottam férfigyűlölőnek. És nézd már vissza azt is, hogy konkrétan a fiatal srácokat leszrozta az, akit férfigyűlölőnek írtam.

Tudod, alapvető készség: Szövegértés. Használd. Nézd a kontextust is.

Meg nézd meg azt, hogy a férfiak szidására semmit sem reagáltál, de a másik oldalról meg azzal jössz, hogy mondvacsinált.

Amúgy meg hidegen hagy, hogy milyen maca ugrálna a farkamon. A barátnőmmel délelőtt találkoztam, szexeltünk és jó volt. Ennyi. Holnap is dolgozom, mert nálam munkamennyiségtől függ, hogy mikor kell bemennem. Nekem ma nincs péntek...

Keress fel egy pszichológust, ott majd könnyebben levezeted a gyerekes szinten megragadt frusztrációd.

2020. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, én is dolgozom ma meg holnap is, nő létemre és nem sajnáltatom itt magam. Neked kéne pszichológus, és a százalékaid magukért beszélnek. Inkább azt elemezd, ha már ekkora észnek képzeled magad. Amilyen arrogáns vagy, sajnálom a csajod.
2020. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, kvara mondvacsinált, hogy egy falu nőinek 90%a otthagyta a pasiját egy gazdagabb férfi miatt.
2020. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
51%

Hol sajnáltattam magam, hogy dolgozom? Sehol. Te jöttél a péntek estével, arra reagáltam. Ha ennyire nem vagy képes egyszerű összefüggéseket felfogni egy szövegben, akkor tényleg szükséged van valamilyen orvosi segítségre.

Azért kéne pszichológus, mert a százalékaim magukért beszélnek? Wow... Nézd már meg a válaszaink pontozását. Szidtad egy kicsit a férfiakat, aki mást mert mondani, azt kamunak állítottad be és össze-vissza káromkodsz csak. Egyszerű szövegeket nem vagy képes felfogni. Biztos, hogy nekem kéne pszichológus?

Az arroganciám miatt maximum akkor sajnálhatod a barátnőm, ha sajnálod a pasid is. A saját arroganciád nem tűnt fel? Ja, hát igen.. A kis kettős mércés beszűkült világodban ezt nem veszed észre.

És nem, nem mondvacsinált. Ez van, ez történt. Nyugodtan ugorj le vidékre és nézz körbe pár faluban. Elég soknál volt ez. Mondjuk, neked minden mondvacsinált, ami nem arról szól, hogy a fiatal srácok szrok. Az meg azért nem mondvacsinált, mert a kis világod úgy néz ki, hogy abban csak te szidhatsz másokat.

2020. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy, aki személyeskedsz. :) persze az rögtön feltűnik neked, amikor visszakapod pl. hogy sajnálom a barátnőd. Arra már ugrassz is. És nem, nem csak az a válasz jó nekem, hogy a fiatal srácok szrok, de nem is sajnálom és istenitem őket ész nélkül.
2020. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi segítséget meg ne ajánlgasd szerintem. De csak tanács.
2020. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!