Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak jobban kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak jobban kapcsolatot a férfiak?

Figyelt kérdés

Csomó nőt ismerek akik így elvannak egyedül, nincsenek ráfeszülve, nem futnak egy pasi után, ha számukra nem jön megfelelő férfi akkor inkább egyedül vannak.

A férfiak meg érdekes módon állandóan barátnőt akarnak, mindenkire rá írnak, sokkal több férfi is van társkeresőkön. Igényeiket inkább leadják és számukra nem vonzó kövér nővel összejönnek stb.


2020. febr. 21. 07:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%
Nagy erő ám a nemi vágy. A férfiak szexre, kielégülésre vágynak, a nők inkább lelki biztonságra, törődésre. Persze fordított helyzet is van bőven.
2020. febr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos,hogy így van,mert nem mindig a kinézet a fő. Nagyon sok ,mindenféle korú,férfit ismerek, akiknek esze ágában sincs folyton lefetyelő, telhetetlen, pénzközpontú és önhitt - csak tudnám mire - nők után futkosni.

Mióta elváltam és a volt nejem lenullázott, pedig ő volt a hunyó, nem volt kapcsolatom, és nem is kell senki. Prímán elvagyok magam, teljesen ellátom magam,több időm van a lányomra, a hobbimra,a barátaimra.

Körbenézve egy villamoson sajnálom a sok unott arcú férfit, akik hallgathatják,hogy be nem áll a párjuk szája.

Egyébként nekem husis volt a nejem, nagyon szerettem, mindent megtettem neki, szóval nem a kinézet a fontos.

2020. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
16%
Sokan kapcsolatfüggők, azt hiszik, hogy a boldogságuk valaki mástól függ.
2020. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
19%
A pasik inkább a szexre hajtanak,nekik mindig az kell,a nők jobban elvannak nélküle egy ideig.
2020. febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
4. Ez ezért szomorú, én férfiként elvagyok szex nélkül mondjuk.... De amúgy miért amikor állítólag a női öröm hosszabb tehát valószínűleg jobb is
2020. febr. 21. 07:54
 6/38 anonim ***** válasza:
4%
Lehet hogy elvagy nélküle,de nem hiszem hogy hosszabb ideig.Aztán ha te is nőt akarsz,és nem jön álmaid nője,te is lejjebb adod az igényeidet.#4
2020. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarnak jobban kapcsolatban lenni a férfiak.
2020. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
6. Lehet aszex vagyok vagy hormonokkal vannak gondok de 6 éve szex nélkül és teljesen jó dolog ez, magamnak megoldom, abszolút nem hiányzik, persze nem baj ha van de tökéletes szex nélkül is
2020. febr. 21. 08:04
 9/38 anonim ***** válasza:
38%
Nagy felfedezés ez... Nem biztos, hogy kapcsolatot, hanem inkább nőt. És azért a férfiak tűnnek törekvőbbnek, mert azok is, mert muszáj nekik. Egy nőnek adott esetben elég kitenni a lábát otthonról, de egy férfihoz nem mennek oda a nők, egy férfinak nem bókolnak stb. Muszáj a férfinak törekvőnek lenni. Rólam például nem nagyon tudnád elmondani azt ami a kérdésben szerepel, így nem is voltam nővel már hónapok óta. Előtte meg évekig...
2020. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
A férfiak többsége ugyan magának sem meri bevallani, de még a nőknél is nehezebben tudja ölelések, testi kontaktus nélkül leélni az életét, s itt nemcsak és nem is elsősorban szexre gondolok. Ez lelki szükséglet. Ehhez adódik még hozzá az, hogy a nők rájönnek arra, hogy a férfi társaik többségével nem tudnak annyira jókat beszélgetni, mint a barátnőikkel, mivel a férfiak többsége nem a szavak embere, s innentől már nem is annyira vonzó a párkapcsolat lehetősége a nők számára. A harmadik ok pedig, hogy a nők egy jelentős hányada a gyerekek születése után elveszti az érdeklődését a férfiak iránt, nekik igazából a férfi csak eszköz volt, hogy gyerekük lehessen, s utána egész jól megvannak férfiak nélkül is, a gyerek adja az életük értelmét.
2020. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!