Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza van a barátomnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak hogy nem akarja az életét elrontani mindenféle házassággal és családdal?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 06:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Akkor ugye te is 59 korul vagy?

És ezt te komolyan mástól kérdezed és főleg itt?

Mint egy kiöregedett óvodás 😅😅

2020. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Ez az ő "igaza", döntése és ilyen értelemben igaza van, hiszen ennek megfelelően éli az életét.

Más kérdés, hogy nem mindenki ért vele egyet. Én hasonlóan gondolkozom, de nem zárom ki, hogy később ez megváltozzon

2020. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

A családot megértem. Hogy a házasságtól minek félnek emberek, azt nem tudom. Nekem a házasságtól való félelem egyenlő azzal, mikor emberek horoszkópokban hisznek és Istentől félnek. Azt is azért teszik, mert buták, mint a segg.


A házasság vagyoni oldala vagyonszerződéssel jól kezelhető... Attól nem kell félni, hogy xy kisemmiz, ha normális szerződést kötsz. Attól pedig, hogy elmentek megesküdni és bulizni egyet, semmit sem fog változni a kapcsolatotok. Sem a jó, sem a rossz irányba. Nálunk sem változott semmi, ugyanolyan párocska voltunk, csak gyűrűvel, hivatalosan igent mondva a közös életre.


Akiknél a házasságtól megy tönkre a kapcsolat, nem tudom, mit csinálnak. Mi előtte is együtt laktunk, előtte ia hűséget fogadtunk, előtte is szerettük egymást, előtte is megegyeztünk a pénzről, a házimunkáról, arról, hogy nem kell gyerek. Előtte is ugyanannyira nem untuk egymást. Nem tudom elképzelni, milyen az, mikor emiatt elromlik egy kapcsolat. Odaáll a pap és bunyót generál, vagy nászéjszakán jönnek a feszkómanók és vége mindennek? Vagy magyarázza már el nekem valaki, mi történik az alatt az egy este alatt, ami az azt megelőző 1-2-3-sok évet hirtelen elcseszi?

2020. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem a házasságtól való félelem egyenlő azzal, mikor emberek horoszkópokban hisznek és Istentől félnek."

Majd ha te viszed a gürizést, a lóvét és mindent, amit 1 aláírással ráruházol egy másik emberre, akkor nem így gondolnád... Főleg hogy "azok a másik emberek" 80%-ban válnak is keményen. Tehát 80% eséllyel bukod az életed. Így is aláírnád? Vagy hiszel a "mucikám, édesem, cejejmem" hazugságoknak? Mind1 ám nekik, hogy ma Józsit holnap meg Sanyit szeretik. Oda mennek ahol "jobb".

2020. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lemaradt a vége. Általában hiszti és dührohamot kapnak a házassági szerződés hallatán, és indul a buli, hogy "nem bízol bennem, nem szeretsz", stb...
2020. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

Mit buksz, te szerencsétlen? :'D Nem olvastad végig sem a válaszom... Vagyonszerződés, ember... Van olyan is tudod. Mi is megoldottuk azzal, minden azé maradt, aki vette és sem én, sem a párom nem viszi a gürizést meg a lóvét jobban. Nem mintha ez nem derült volna ki a házasságot megelőző években.


Az ilyen ostoba, demagóg emberek miatt tartunk ott, ahol. Utána sem olvasnak annak, hogy lehet ezt normálisan intézni, csak hisznek valamiben, a saját seggükbe dugva a fejüket.

2020. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként sem kéne az amerikai filmekből tájékozódni, Magyarország jogrendszere válás esetén elég egyértelmű 50-50%-ot ítél meg, házassági szerződés nélkül, nincs olyan, hogy valakit kisemmiznek, és ott marad csupasz fenékkel az utcán. Itthon átlagembereknél a házassági szerződésnek akkor van értelme, ha tényleg mindent forintra el akarnak számolni, de anélkül sem lenne olyan, hogy valaki viszi az összes ingó és ingatlan vagyont, a másik meg csak nézi. Még a gyerekek elhelyezése is többé-kevésbé egyenlő mértékben történik apa és anya között, ha a bíróság dönt, erről is olvastam nemrég egy statisztikát. Szóval még csak ez sem egy valid érv Magyarországon a házasság ellen. De hát, az amcsi filmek, ugyebár...
2020. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

"Mit buksz, te szerencsétlen? :'D Nem olvastad végig sem a válaszom..."

De pofán verném az ilyen káromkodós ostoba némbereket. Kár h többet kapnék érte mint egy normális emberért. Tudsz olvasni? Az előző hozzászólásban ott van, h lemaradt a vége te nyomorult.

2020. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!