Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki mindenféle más befolyástól mentesen dönt párjáról/társáról?!?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, hello.
2019. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen befolyásról beszélsz? Hogy nem szólnak bele szülők, rokonok, barátok, akármi, és úgy dönti el, hogy akar-e vele lenni? Mert akkor egyértelműen létezik ilyen. Ha arra gondolsz, hogy olyan külső tényezők, mint lakhely, élethelyzet, ilyesmi, akkor az nyilván befolyásolja mindkét felet a döntésben.
2019. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember felszínes, úgy választ, hogy lehessen a partnerével villogni a család, barátok előtt. Köszi én ebből nem kérek, csak magamnak akarok megfelelni még a páromnak sem igazán, szeressen úgy ahogy vagyok vagy viszlát.
2019. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos elég ritka az ilyen, a családnak általában elég nagy beleszólása van, még ha nem is szó szerint vagy konkrétan jogi értelemben. Akinek nincs abszolút senkije a párján kívül, annál lehet, hogy nem, de annak is lehetnek közeli barátai, úgyhogy ez szerintem tényleg nagyon ritka eset, hogy valaki abszolút senkinek a véleményét se kérje ki. De az persze nem mindegy, hogy ezeket milyen mértékben veszi figyelembe, mennyire tud kiállni mellette, ha valamelyik családtagjának mondjuk nem szimpatikus.
2019. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem létezik, minden nő kb. ilyen. Hány olyan volt velem is,hogy a csajnak bejöttem valójában, de a "kedves" barátnője lebeszélte rólam teljesen, mert szerinte "csúnya" vagyok, és amúgy sem hozzá illettem, stb...

Sőt igazából folyamatosan ez megy.

Az elmúlt időszakban 3 ilyen is volt, most meg szintén az van,hogy munkahelyen bejövök egy csajnak, de mostanában már nem is mosolyog,nem is kedves velem, és tudom ki,akivel együtt dolgozik, egy pletykás hárpia, és ő terjeszt baromságokat,meg mondd neki marhaságokat mindenki másról...

2019. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mit értünk ez alatt? Az, hogy a haver mondja, hogy ismer egy rendes csajt akit szerinte meg kellene ismerned, és te megismered, az befolyásoltság? Egy vadidegen nőről könnyebben elhiszed, hogy érdemes megismerni, ha közeli barátaid mondják ezt neked róla. Mert ilyesmik is léteznek....
2019. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5 Ha tudod, hogy tetszel nekik, miért nem kezdeményezel? Akkor lehet hogy a lánynak is több lehetősége lenne megismerni téged. Lehet azért nem mosolyog mostmár, mert hiába tette, nem hívtad el randira.


Egyébként én nőként csak a pasi viselkedésével kapcsolatban kérem ki a barátnőim véleményét, mert hajlamos vagyok a red flageket figyelmen kívül hagyni.

2019. nov. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi az a vörös zászló kedves utolsó?!?
2019. nov. 17. 22:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Intő jelek, amik pl bántalmazó kapcsolat előjelei lehetnek. Ilyen pl ha rosszalja ha a barátaiddal találkozol, leszólja mindenben a véleményed, elvárja h alkalmazkodj de ő nem teszi, féltékenykedik, nem enged el helyekre (mintha a tulajdona lennél), stb...
2019. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

És mi az a vörös flag?!?

A többit nagyjából értem

2019. nov. 19. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!